ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Говорилнята

Страници: 1
zelen.bob
неориентиран

Регистриран: 20.04.2015
съвет за печка
    #3269459 - 20.04.2015 14:19

Здравейте, имам малко нестандартна молба, и ако може някой да ми помогне ще съм Ви много благодарна. Става въпрос за следното: имам колежка, на която й е все студено и държи включена печка през целия работен ден, в същото време и парното работи. Миналата седмица температурите навън стигаха до 27-28 градуса /печката пак беше включена/, а освен това тя стои и облечена с дебел пуловер и яке. Успях да скрия един път въпросната печка, тъй като в стаята не се диша от жега , но тя я намери и я включи отново. Кажете ми как да разваля печката /на реотани е/, но по начин, по който да мога да я оправя лесно, защото ако зависи от нея ще я държи включена до август месец. Благодаря Ви предварително.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
bratpitbul
член
**

Регистриран: 18.05.2011
Re: съвет за печка
    #3270636 - 25.04.2015 23:11 [Re: zelen.bob]

По-скоро бих се концентрилал върху въпроса как да оправя колежката си, а не как та разваля печката и. Но това са мои мисли, не бих ги натрапил на никой.

Примерно ако мен някой ме попита, бих препоръчал един преглед, примерно при личен лекар. Щитовидни хормони се контролират за нула време.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 12 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот, Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 872

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.422 seconds in which 0.413 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.