ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Мъже и жени

Страници: 1
spacemen3
пристрастен

Регистриран: 08.05.2002
От: NYC
Bashti
    #32730 - 16.06.2002 18:03

Dnes e father's day(Bashtin den) v USA.

Toku shto chuh po radioto che 67% ot jenite ne iskat da se ojeniat za niakoi kato bashta im.

I sqshto che 78% ot jenite biha se ojenili za chovek s deza(bashta edin vid ,ama ot druga jena).

Misli?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Dr.G
пътешественик по душа

Регистриран: 05.02.2002
От: къде ли не
Re: Bashti
    #32735 - 16.06.2002 18:18 [Re: spacemen3]

Ami sigurno mnogo kofti basti sa imali. :)
Misli. Ako se obarnem kam Froid, nali znaesh, vsjaka jena saznatelno ili ne tarsi v badestija si partnjor da vidi basta si, ili pone negovo podobie, taka che koe e verno?
Bastata e vajen "factor" za razvitieto na deteto, nezavisimo dali to e momche ili momiche. Nisto che zvuchi banalno. Njakak si bastite sa po-stabilini emozionalno, po-tochni v razgivorite si s dezata, dokato nie mai podhojdame po-emotzionalno. E, maj zavisi ot bastata. :)))
Moja beshe i oste e prekrasen .

spacemen3
пристрастен

#32773 - 16.06.2002 23:22 [Re: Dr.G]

Froid go e shvanal, no kakto obiknovenno s toizi titan v stil Marks i Engels, ne doizkusuril neshtata.

Pri idealniat sluchai e taka, no idealite ne hodiat po zemiata.

Zatova jenite ,kakto i mqjete i maikite im, ednite izbirat takiva kato roditelite si, a drugi tqrsiat tochna protivopolojnost na roditelia. Tova kakto froid ne e uspial da zapishe zashtoto triabvalo da hodi na kupon stava podsqznatelno.

Posle moje i da doide moment kogato razbirash che zaradi roditelia taka si go napravil ili taka tqrsiash/haresvash.

Ima i sluchai kogato bashtite po dobre da gi niama, otkolkoto da sa naokolo.

Dosta sa tqnki neshtata spored men , moje i da gi mislish, a moje i da ne gi , rezultata mai vse edin, daje po dobre da ne mislish ako mojesh da deistvash , no ako ne mojesh i ne mislish-zle. :) e do tva Froid ne moja da stigne vqpreki snobskite si napani, da ne govorim za prezrenieto mu kam jenskata chast.

Моарейн
пристрастен

Регистриран: 04.05.2002
    #32780 - 16.06.2002 23:58 [Re: spacemen3]

:))

Честит Празник, Татенце!:)))

При нас беше миналата седмица - това е едно от малкото неща, които си пожелавам да имаме и в Бг ... всички.
Колкото и да си падам по купоните около 8.3. - този Ден на Бащата определено ми възстановява равновесието и се чувствам особено добре ...

Всичко добро, здраве и късмет на всеки Баща !- браво, че се сети да я пуснеш темата.

spacemen3
пристрастен

#32814 - 17.06.2002 12:16 [Re: Моарейн]

Mersi!

To i maichin den ima, a v BG i USSR e deniat na jenata. Ima razlika mejdu jenata i maikata.

Priveti

Моарейн
пристрастен

Регистриран: 04.05.2002
    #32853 - 17.06.2002 23:58 [Re: spacemen3]

има :)

Dr.G
пътешественик по душа

#33036 - 19.06.2002 16:12 [Re: spacemen3]

Razlika ima, no za men e vajno kak go usestash tozi den.
Inache goljam prs-nik, njama sto. I kato se zasiljat vsichki na 8 da ti nosjat kitki, sjakash njama drugi dni v tazi godina, a samo 8.03 e den za tzvetja. :(

spacemen3
пристрастен

#33699 - 25.06.2002 18:27 [Re: Dr.G]

Vseki den e den za zvetia, no osobeno kato malak mnogo me beshe sram da kupuvam i po spezialno da nosia zvetia. To i sega leko me dosramiava, ama ne e tolkova strashno.

Denia na jenata si e den , kogato mai osven podaraka e nai dobre jenata da se ostavi napalno na mira i mqjqt da vqrshi absoliutno vsichko, makar i pone za den. Tova e ne losh poddarak v moita kniga.

Bashtata sqshto se chustva gord ot bahstin den. Za niakoi e priznatelnost, za drugi e podseshtane che imat deza i da ne se praviat na mnogo raboteshti zashtoto znaem che nishto ne praviat i taka i taka.

Dr.G
пътешественик по душа

#33788 - 26.06.2002 11:57 [Re: spacemen3]

Tzvetjata sa prekrasen podarak. No da napravish nesto za drugija e po-dobrija variant. Imam edni prijateli - te taka. Za njakakav praznik majat beshe izchistil tzjalata kasta za podarak.

spacemen3
пристрастен

#33887 - 26.06.2002 18:05 [Re: Dr.G]

Podarak sqsht triabva da ima, no i da se ostavi jenata na mira.

Ne samo chisteneto, ami i gotvene, grija za pokolenieto i drugi raboti, da se ostavi jenata da gleda TV , chete kniga ili tam kvoto iska da pravi.

A sqshto tuka e populiarno da se zakupi sertifikat davasht vqzmojnost za poseshtenie na edin takiva mesta narichat gi Spa-tam manikiuri ,pedikiuri, masaji, vani, bani maski rucheicheta i muziki i uhania ,mazila i prochie mehlemi za jenska duha, edin vid si kato zariza s personal i blagini okolo tebe. Ti samo sedish i kazvash kvo iskash, ako mojesh da si otvorish ustata:) Tia neshta obache otivat i kam hiliadi pri po taka zavqrzani zavedenia, ta ne sa po djoba na vseki i vseki den, no si e idea:)

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, burberry 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1298

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.