ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция и живот в Канада

Страници: 1
Bertie
неориентиран

Регистриран: 26.08.2015
Омъжена за канадец/processing times
    #3301328 - 26.08.2015 19:37

Здравейте!

Имам следващата ситуация и ще се радвам да срещна тук хора, които през 2014-2015 години, или по-рано, са подавали документи за виза по спонсорска програма за Канада.
Омъжена съм за канадец от лято на 2014 г.,юли месец сключихме брак в България, 6 месеца след това сме събирали всички документи, и тъй като съм с двойно гражданство - затова отне толкова време. Февруари 2015 съпругът ми пратил всички наши документи и доказателства от Калгари в Мисисага. Април месец 2015 са го одобрили като спонсор и поискали последен документ - медицинско. Юни 2015 пратихме и медицинско изследване. Сега сме август 2015. Знам, че би било по-добре веднага да пратим и медицинско, но самата лекарка каза, че подобре като го поискат - тогава, после два пъти да не го правим. Сега, до колкото разбирам, документите ми чакат реда си в Румъния. Сигурно сега ще чакаме до следващата година, и тогава дано визата да е готова. Официалния максимален срок за чакане е 15 месеца за мен, минаха 4 примерно, откакто го одобриха като спонсор и пратиха документи в Румъния.
Има ли някой, който минавал по спонспорска виза и колко време ви отне всичко? Какво важно можете да посъветвате от вашия опит? Дали винаги викат в Букурещ на интервю?

Благодаря

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Lothian 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1345

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.007 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.