Форуми » Спорт » Бодибилдинг и Фитнес

Страници: 1
Vallentine1991
неориентиран

Регистриран: 21.09.2015
Въпрос относно външен вид
    #3306962 - 21.09.2015 09:26

Привет, за пръв път пиша във форум, искам да питам нещо. Висока съм 1.54, и съм 40кг, по принцип съм слаба, обаче преди талията и ханшът ми бяха много слаби (в смисъл харесвах се така). Миналата година тотално се занемарих за известно време и ханшът ми наедря малко и сега не се харесвам така, личи си че съм ниска , в смисъл преди на снимки изглеждах висока щото нали съм много слаба, но сега като се погледна изобщо не се харесвам, иска ми се да си върна стария ханш. Въпросът ми е дали ако бягам всяка седмица в продължение на година ханшът ми ще намалее поне малко? Аз по принцип мисля да си бягам, но ако някой знае поне да знам дали да се надявам, че ще се получи или не. Благодаря

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
50612
Тардиград-филофоб

Регистриран: 23.12.2010
От: Обратната страна на теслата
Re: Въпрос относно външен вид
    #3309221 - 01.10.2015 20:16 [Re: Vallentine1991]

моме, като те чета, явно си на под 30. Тичането е хубаво нещо и можеш на тия години и без диета да топиш излишното. Но, ако искаш по-бърз р-тат, бих ти предложил (вместо или, по-добре в добавка към тичането) два варианта - поотделно или в комбинация
1/ фитнес. само базови упражниения - с леки (като за теб) тежести.
клек - 3-5 серии по 15-20 повторения (напасни тежестта така, че последните 1-2 повторения да ти е доста трудно да ги правиш)
лежанка за жени не препоръчвам (топят и гърди), но ако искаш - 3серии по 10-12 повторения
малко скрипец, малко за трицепс, малко сгъване за бицепс (все 3 х 10-12) и малко мъртва тяга (по-добре обаче на машина да не се сецнеш)
Това 2-3 седмично и с твоите габарити до 3 (три) месеца си бомба
=/- ТИЧАНЕ
Ако фитнесът не става за теб минаваме на
2/ - 3 серии по 40-50 клека (ако не можеш в началото, колкото можеш в серия, като постепенно ги вдигай до 50)
- 2+2 серии по 30-50 коремни преси - едната двойка стандартни (или под обратен наклон), др с въртене в кръста
- малко лицеви
- скачане на въже (може и без въже - докарай и поне до 70-80 скока, бързи, може да не са високи)
Това поне три пъти седмично. Ако може и повече. Ако го комбинираш с 20-30 мин крос пак ще стопиш за 0-време
+/- ТИЧАНЕ

ако си минала сакралното число 35 ще е добре да внимаваш какво ядеш.

Айде успех

--------------------
Будала (от санскрит буда и тиб. лама) - висш учител на най-просветлените души.

Stefan Ivanov
неориентиран

Регистриран: 22.10.2015
От: Варна
Re: Въпрос относно външен вид
    #3314388 - 23.10.2015 12:07 [Re: 50612]

Да. Ходи да тичаш, по-малко фитнес и всичко ще е наред. Само недей пак да се занемаряваш и да пропускаш спорта.
Успех

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  SaTyR 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 891

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.015 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.