ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Астрология

Страници: 1
Eses
Ентусиаст

Регистриран: 08.03.2005
От: София
Дата за секцио
    #3312231 - 14.10.2015 01:02

Здравейте група, знам,че не я обичате много тази тема,че не искате да решавате съдби, но аз моля за насоки.Ще раждам секцио от 5 до 15 януари в Лондон, датата ще се уточнява тепърва, та от небосклона не изчезват едни тао квадрати по 2 -3 на ден ,както и да въртя дати и часове.А аз съм и лаик затова,че моля за напътствия,коя дата е най подходяща в този диапазон,за час няма да мога да претендирам.Очаквам момченце,ако има значение.Благодаря

--------------------
Бъди промяната, която искаш да видиш в света.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
ШехерезадаМодератор
Anima

Регистриран: 24.05.2004
Re: Дата за секцио
    #3312913 - 16.10.2015 12:55 [Re: Eses]

Ако някой тук даде дата за секцио, това нищо не означава. Обикновено астролозите гледат да има едни тригони, секстили, някакви благоприятни аспекти, обаче никой не може да изчисли животозастрашаващи ситуации или смърт. Даване дата на раждане е толкова опасно и несериозно начинание, че се плаша как така безотговорно се разхвърлят едни съвети из нета и майките така наивно ги приемат.

Може да имаш най-съвършените аспекти и да осакатиш съдбата си тотално. Запомни го от мен. После, правила съм и невъзможното да угодя понякога на някой с месеци изчисления и бодене на очите какво да прецакам в съдбата на детето, коя област ще е най-удачно, то такава област няма честно казано, да не е важна и накрая съм давала най-благоприятното с час до минута, за съдбата, продължителността на живота и социалното издигане иииии ....
Познай! Винаги нещо се обърква и нещата не се получават, тогава когато ги искаме. Някой отгоре си знае работата.

Та, ако искаш да ти хвърлиме прах в очите искай дата на раждане! Това е смешка - тотална.

Ако искаш и час до минута - е пълна илюзия, че точно това ще стане - не става!

Моята братовчедка, която е астролог и е наясно със всичко, взе изключително мъдро решение - нито да гледа ден, нито час на раждане. Нито секцио позволи, въпреки настояването на докторите. Това е майка - остави детето само да избере съдбата си и се довери на късмета му. Кои сме ние да държим под контрол и съдбата на децата си, нека имат поне един избор горките. А и това са дълбоко езотерични неща. Така смятам.

Този въпрос показва само нивото на развитие на майката. Съжалявам, че ти го казвам.

--------------------
The best way to predict the future
is to create it !

Eses
Ентусиаст

#3312939 - 16.10.2015 15:03 [Re: Шехерезада]

Шехерезада, разбирам какво ми казваш, когато искам дата съм наясно,че нищо не зависи нито от мен,нито от вас, защото детето може да се роди по всяко време.Сина ми например имаше насрочено секцио за 26 а сам тръгна на 15, също така тук са много стриктни в правилата си и дори вие да ми кажете дата 10 не е сигурно че лекарите ще потвърдят тази дата,камо ли пък за час.Не искам да контролирам датата на раждане,а ако зависи от мен да избера по малкото зло.Целия януари е с кофти аспекти, както и да е, исках ако може някой може да ми каже по малкото зло, не повече.Хубав ден

--------------------

ШехерезадаМодератор
Anima

Регистриран: 24.05.2004
    #3312970 - 16.10.2015 16:56 [Re: Eses]

Ако някой тук даде дата за секцио, това нищо не означава. Обикновено астролозите гледат да има едни тригони, секстили, някакви благоприятни аспекти, обаче никой не може да изчисли животозастрашаващи ситуации или смърт. Даване дата на раждане е толкова опасно и несериозно начинание, че се плаша как така безотговорно се разхвърлят едни съвети из нета и майките така наивно ги приемат.

Може да имаш най-съвършените аспекти и да осакатиш съдбата си тотално. Запомни го от мен. После, правила съм и невъзможното да угодя понякога на някой с месеци изчисления и бодене на очите какво да прецакам в съдбата на детето, коя област ще е най-удачно, то такава област няма честно казано, да не е важна и накрая съм давала най-благоприятното с час до минута, за съдбата, продължителността на живота и социалното издигане иииии ....
Познай! Винаги нещо се обърква и нещата не се получават, тогава когато ги искаме. Някой отгоре си знае работата.

Та, ако искаш да ти хвърлиме прах в очите искай дата на раждане! Това е смешка - тотална.

Ако искаш и час до минута - е пълна илюзия, че точно това ще стане - не става!

Моята братовчедка, която е астролог и е наясно със всичко, взе изключително мъдро решение - нито да гледа ден, нито час на раждане. Нито секцио позволи, въпреки настояването на докторите. Това е майка - остави детето само да избере съдбата си и се довери на късмета му. Кои сме ние да държим под контрол и съдбата на децата си, нека имат поне един избор горките. А и това са дълбоко езотерични неща. Така смятам.

Този въпрос показва само нивото на развитие на майката. Съжалявам, че ти го казвам.

--------------------
The best way to predict the future
is to create it !

Eses
Ентусиаст

#3312997 - 16.10.2015 18:10 [Re: Шехерезада]

Не е нужно да ми се повтаря казаното,но като си го повторила,ще го обсъдя.По логиката ти не би трябвало въобще да използваш астрологията,защото все се бъркаш в Божите дела,без значение дали го ползваш за дата за секцио или за препоръка кой кога да си направи операция или отиде на почивка, щото именно на тая почивка видиш ли може да се удави. Нито съм искала да му предсказвате бъдещето,нито да смятате дължина на живот нито нищо подобно,защото дори да ми кажете дата съм наясно ,че в 9 сутринта и 6 вечерта (както казах час не искам) ,картинката се променя кардинално,но явно прекалено на сериозно се взе като наместник в нечия съдба,сякаш това е възможно без позволение от горе. А това ,че братовчедка ти е взела решение противоречащо на лекарска препоръка и то за да не се бъркала в съдбата,за мен лично е липса на здрав разум.Независимо какво ми казва един астролог,лекаря винаги е над него и ще послушам него.А и не мисля че секциото е без позволение Божие или съгласието на душата.Както и да е, явно тоя форум става все по безполезен.

--------------------

Velkova

Регистриран: 14.10.2014
    #3313254 - 17.10.2015 10:16 [Re: Eses]

един път сипеш суперлативи,а в следващият момент кво прайш? я се успокой и стига си гледала аспекти......моят термин беше 16,а родих на 2,две седмици по-рано......и въобще не съм имала понятие от планети и други такива неща.

древните мъдреци,които следваха звездата витлеемева,също са били астролози,това не е намеса,а знание дадено

Редактирано от Velkova (17.10.2015 10:21)

Eses
Ентусиаст

#3313273 - 17.10.2015 17:42 [Re: Velkova]

Ами да защото съм доволна като цяло от форума и участниците,но все по рядко има такива и все по рядко се получава нещо в тези теми.Когато кажат лекарите тогава ще е или ако бебето си избере само дата и тръгне,така е най добре, така исках и се получи с първото ми дете,дано така се случи и с второто.

--------------------

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 6 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Шехерезада 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 897

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.036 seconds in which 0.021 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.