ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Съвети

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Orian
waterfall

Регистриран: 20.02.2004
От: Sofia
Re: За или против виртуалните запознанства?
    #337655 - 17.06.2004 14:17 [Re: Orian]

само да се допълня, че с този човек с който се запознахме сме страхотни приятели сега, ама само толкоз - приятели

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Orian
waterfall

Регистриран: 20.02.2004
От: Sofia
    #337659 - 17.06.2004 14:19 [Re: Анонимен]

Успех на овалнозаобления! такива срещи са рядкост и трябва да се поощряват!

Loshko
--evil--

Регистриран: 14.05.2004
От: capital city
    #337681 - 17.06.2004 14:28 [Re: gena]

Не става дума за чувствата на един и същи човек, а на различни. Не е чак толова мъгляво

--------------------
Велика България помни своите герои!

M.J.
Нерегистриран

#338211 - 17.06.2004 22:04 [Re: Loshko]

Няма гаранция, че при реално запознаство няма да останеш измамен. Но поне няма да е от ваншния вид.

M.J.
Нерегистриран

#338213 - 17.06.2004 22:15 [Re: Loshko]

Научно погледнато- всеки път можеш да си различен и все ще уцелиш правилния подход. Виртуалните познаства могат да бъдат школа по комуникация, която съгласете се и в реалния живот доста често липсва.

"Дяволът стоеше засрамен и почувства колко ужасна е добротата"

Страхотна фраза! Отдавна не съм я чувала.

ewq

Регистриран: 14.05.2004
    #339109 - 18.06.2004 16:38 [Re: wqe]

Не съм против, но би било по-добре и ако са АУДИОВИЗУАЛНИ и СЕНЗИТИВНИ.

--------------------
Майната ви!!!

mil4ona
старо куче

Регистриран: 03.05.2004
    #339128 - 18.06.2004 16:46 [Re: M.J.]

Цитат:

Виртуалните познаства могат да бъдат школа по комуникация, която съгласете се и в реалния живот доста често липсва.

Хей, това ми хареса-и аз мисля така. Освен това бих добавила, че вчера бях на срещата и трябва да ти кажа, че и в реала всички страшно си пасват на
образа, създали си в нета. И нито веднъж не си помислих-леле, този човек не може да е ..еди кой си с еди кой си ник.
Но това може и да е съвпадение, но може и да не е.

Овалния
Нерегистриран

#346154 - 26.06.2004 00:01 [Re: M.J.]

Цитат:

Аз съм редовен участник във форумите на ал.бг,но не исках да използвам истинския си ник за този постинг(модераторите сигурно знаят кой съм ).Аз от доста време съм се захласнал по една девойка ,която е също тук в тези форуми,но мисля до сега не съм дал повод на 3ти лица да разберат за това,защото знам че е досадно.Имал съм и други Интернет връзки,но без особен успех...просто в момента когато опозная от близо обекта на въздишките си и разбирам че съм бил на грешна вълна.Сега имам основания да смятам че не е точно така,защото мисля че срещнах "приятелска душа".Само времето ще покаже дали е така,но не ми остава нищо друго освен да чакам момента и да се надявам и ....да действам по въпроса естествено!Баси,ние просто си четем мислите!Аз започвам да пиша нещо и тя ми задава въпрос,за който вече съм написал отговор и обратно.Това не е ли възхитително?Аз съм много обнадежден и се надявам да ме разберете...затова и реших да пиша.Трябваше да го споделя с някого,защото иначе ще се побъркам от радост.След толкова години само удари под кръста и разочарования и на мен да ми излезе късмета веднъж.Но ...все още нищо не е "сложено на масата" така че ..да не бързам да се радвам...само се надявам всичко да е ок,като се видим ,което ще е много скоро!Успех и на вас ,всички други ,които очаквате нещо подобно!

Да ама не,драги зриители!
Глупаво ли ще ви се стори ако кажа че съм на прага на поредното разочарование!Защо трябва точно когато съм се настроил с истински чувства към някое момиче да ми се отговаря че ...."всъщност искам да те запазя като приятел!"
Писнало ми е от това,не искам повече приятели!Искам Приятелка(в онзи смисъл на думата).Разбирам ,че тя сигурно е предпочела да си остане с предишния си,защото нещо се е променило в отношенията им или просто не мисли за мен като за алтернатива.Но защо трябва да ме убива бавно,казвайки ми това.Едно кратко ясно и категорично :НЕ! би ми подействало по-добре...Както и да е,не ми е за пръв път.Аз сигурно съм най-самотния човек с 1000 приятели.И няма изгледи това да се промени.Какво ми е сбъркано в схемите,че момичетата остават впечатлени само от дружелюбното ми отношение и себеотдайноста ми,но не и от чувствата ми,които смея да твърдя са 100 пъти по-силни от приятелското отношение към когото и да е било?
Направо ми иде да се гръмна(не буквално).Отчаян съм от взаимоотношенията ми с жените и това си е!Не съм нито грозен,нито тъп,нито отблъскващ.Всички ми се радват на компанията и ценят мнението и присъствието ми,но само толкова.Когато стане въпрос за нещо повече ....и пак се връщаме на темата за приятелството.Очаквам някой да ме посъветва какво да правя,защото мисля че ще се попъбкам!
Не искам да съм сам повече,а всяка която пожеля ме отблъсква(макар и нежно и със заобиколки)

........
Нерегистриран

#347799 - 27.06.2004 23:08 [Re: Овалния]

ами опитай да го адресираш към конкретна жена.
Докато витаеш из небесата с образа на някоя идеална, а реалната до теб кърши ръце от отчаяние, то не виждам как ще стане.

Орешка
квантолиристка :)

Регистриран: 17.08.2001
От: Мирандия
    #347819 - 27.06.2004 23:27 [Re: Овалния]

И в кой смисъл казваш че си търсиш Приятелка, в интимния ли Ами щом ти е кофти било че си втори - потърси из сайтовете с Обяви за запознанства - там поне гарантират черно на бяло - че са били необвързани. Тъй поне нема да си хабиш... както казваш виртуоално... силните чювства

--------------------
Пусть бесится ветер жестокий
В тумане житейских морей.
Белеет мой парус такой одинокий
На фоне стальных кораблей

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3766

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.024 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.