ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Съвети

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
genialen
неориентиран

Регистриран: 07.07.2004
От: Димитровград
Re: За или против виртуалните запознанства?
    #357910 - 07.07.2004 12:26 [Re: IPERATORA]

Значи според мен виртуалние запознанства са много красиво и приятно изживяване, но не мога да разбера защо повечето имате предвид виртуални запознанства които после да завършват с връзка?
Аз примерно имам много приятели с които съм се запознал благодарение на интернет и по една или друга причина не желаем да има каквато и да е друга близост между нас освен приятелството. Взаимно разширяваме познанията си и обсъждаме интересни теми и това.
А колкото до връзките вече изживявам втора сериозна връзка чрез виртуално запознанство с първата дама бяхме заедно около 3 години и нямаше нито разочарование нито очарование, понеже начина по които се бяхме описали отговаряше на действителността и на първата среща имахме чувството, че се познаваме от цяла вечност, но просто така се стекоха обстоятелствата и се наложи да прекратим връзката си. Сега от година и три месеца съм пак с девойка с която се запознах чрез интернет и почти всичко е страхотно.
Може би част от мъжете който са разочаровани от интернет запознанствата не са показали, точните си намерения по време на виртуалната комуникация и поради тази причина после остават разочаровани......незнам, но дай Боже всеки му щастливи и красиви мигове благодарение на виртуално запознанство

--------------------
Луд умора няма!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Овалния
Нерегистриран

#362004 - 10.07.2004 23:06 [Re: Orian]

Цитат:

Според мен просто не си попаднал на подходящ човек, или пък ти не си подходящ за тях. Нали знаеш че "всяко зло е за добро". Затова гледай напред, защото не знаеш какво те чака зад ъгъла , току виж си срещнал любовта на живота си..
!!!Говоря за истинско, реално запознаство, с виртуалните въпроса стои другояче, за там си трябва 200% късмет.

Благодаря за разбирането и добрите пожелания,но мисля че ще е по-добре от сега нататък да не разчитам на виртуалния свят.Нито пък ще съм особенно атакуващ при връзките в реалното простнанство.Ще продължа да чакам някой да забележи ,че освен приятел мога да съм нещо повече....ако искат де.Иначе и приятел мога да не съм.Това е най-лесното,и без това почти никога не ми се отвръща със същото!

Овалният
Нерегистриран

Re: Овалният
    #362019 - 10.07.2004 23:34 [Re: Black Cat 73]

Цитат:

Никоя жена не обича да я гледаш като кученце предано в очите Може би не се държиш достатъчно мъжки и поради това всяка те приема само като приятен събеседник.

Не мислиш ли че е възможно и да не съм "преданно кученце",а просто да не съм бил разбран.Има толкова много причини,какво ако например съотвената жена не ми улавя мислите.Не казвам че е защото е по-глупава.Но понякога хората не са настроени на една и съща вълна.

Цитат:

Добре е , че имаш самочувствие. Но сигурен ли си, че си постоянен в ухажването на конкретната дама, ангажирала мислите и чувствата ти, или просто си търсиш открехната врата ?! Спомена, че си към трийсет години, все пак не си някой разгонен тийнеджър, преследващ почти всяка пичка с мини поличка

Не те разбирам какво имаш предвид с това?Това че съм към 30те ни най-малко не означава че либидото ми сега е по-слабо от преди когато съм бил на 16-17 например.Дори точно обратното.С годините се научих какво искам от секса.Не точно един път повече или един път по-малко,а това да е в точния момент и с точния човек.Да го направиш с някого, към когото имаш чувства а не само и единствено в името на спорта.
Уверявам те,ни най-малко нямаш повод да се съмняваш в мъжествеността ми.Дори и нищо да не правя по въпроса да я "доказвам" под път и над път.Самият ми външен вид говори за това най-добре.

Дианира
ентусиаст
*

Регистриран: 28.04.2004
От: sofia
    #362320 - 11.07.2004 15:40 [Re: wqe]

Щом е виртуало да си остане там, не знаеш на кой или на коя им тропа дъската. От мое виждания по въпроса от виртуалния човек до реалния, голям трап зее затова....всеки сам да си преценява.

Kiaora_pi
неориентиран

Регистриран: 12.07.2004
От: Auckland New Zealand
    #363817 - 12.07.2004 16:08 [Re: Dedic-ation]

az malko 6e izbqgam ot temata,ama sam nova i ne6to mi miga tuk 'nova belejka' (i me iznervq )i mi se struva,4e ti 6e moe6 da mi kae6 kak da q nakaram da spre da miga

Dedic-ation
мръсник
**

Регистриран: 13.06.2004
    #363826 - 12.07.2004 16:14 [Re: Kiaora_pi]

кликаш на мигащата бележка...
прочиташ я...
или си я оставяш или я триеш...

и тя спира да мига...

--------------------
Не е нужно да работиш в аптека ,за да бъдеш заобиколен от капути!

guen

*

Регистриран: 11.07.2004
    #365334 - 13.07.2004 17:43 [Re: genialen]

Абсолютно съм съгласна с теб
и аз също познавам доста хора благодарение на интернет, някои познавам само виртуално понеже живеят доста далече, но това не пречи да разговаряме и да обсъждаме интересни теми и това. Разбира се с тях надали някога ще се видим, но все пак те са един вид "близки приятели" с които можеш да споделиш всичко...
Разбира се има и използвачи и всякакви други, но аз имам "дарбата" да ги разпознавам след много кратко време разговор (дано не се излъжа разбира се )
Също така познавам 2 двойки, които са се запознали в Интернет и в момента са женени
Всеки има право да решава до какви граници ще се разпростре относно човека, с който говори

IPERATORA

#369041 - 16.07.2004 01:51 [Re: guen]

Едно е приятелство,а съвсем друго любов.

--------------------
jSz7Sp - towa e parolatati Imperatore

IPERATORA

#369042 - 16.07.2004 01:53 [Re: IPERATORA]

И точно затова съм против виртоалната любов,защото във момента тъгувам по тази любов.

--------------------
jSz7Sp - towa e parolatati Imperatore

guen

*

Регистриран: 11.07.2004
    #369191 - 16.07.2004 10:43 [Re: IPERATORA]

ми понеже тука става въпрос за виртуалните запознанства а не връзки, за това говорех за приятели..

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3767

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.024 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.