ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Хомеопатия и Алтернативна медицина

Страници: 1
981981

Регистриран: 21.03.2004
Абцес
    #331555 - 11.06.2004 22:37

С какво може да се повлияе на абцес, който не се успокоява от никакви антибиотици? Абцеса е вследствие недобро стоматологично лечение, ако това е от значение.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
DrB
Нерегистриран

Re: Абцес
    #331791 - 12.06.2004 03:10 [Re: 981981]

дренаж..

elaps
ентусиаст

Регистриран: 25.05.2004
    #331889 - 12.06.2004 11:08 [Re: 981981]

Трябва да избереш между Силика, хепар-сулф и калкарея сулфурика. Ако дадеш повече подробности може да се намери по-точното лекарство

981981

Регистриран: 21.03.2004
    #332042 - 12.06.2004 13:53 [Re: elaps]

Ами не става въпрос за мен, но това което знам, е че инфекцията не се успокоява от нищо, в момента в който остане мястото без антибиотик започва подуването отново и образуването на..ексудат май беше.

naja
Нерегистриран

#356339 - 05.07.2004 20:53 [Re: elaps]

аэ сьщо бих искала да разбера нещо повече за вьзможностите на хомеопатията при лечението на киста на зьб [image][/image]

D-r KostovaМодератор
заслужил ветеран

Регистриран: 12.04.2001
От: Варна
    #357530 - 06.07.2004 22:07 [Re: naja]

има редица препарати...трябва да се охарактеризира секрет има ли..цвят..болка ..каква..кога..от какво се влошава..намалява ред неща....ако не се направи това л-вото не може да се определи точно...а когато се даде точното л-во до 3 дни вси4ко е ок

sevena
Нерегистриран

#361324 - 10.07.2004 00:54 [Re: 981981]

moje da se izlekuwa abcesa,no e neobhodimo da se zapo4ne ot pri4inata,a ne samo da se trowi 4oweka s antibiotici,koito mu vredqt na bybrecite,4erniq drob i natrupwat o organizma mu toksini
pi6i mi na sevena@all.bg

sevena
Нерегистриран

#361325 - 10.07.2004 00:58 [Re: 981981]

vij towaНутримакс+дава възможност за пълноценно клетъчно хранене и подпомага организма да се саморегулира. Този продукт разработен от най-добрите европейски диетолози, снабдява нашия организъм с всички основни микро- и макроелементи, витамини и нутриенти, които обикновенно ние не получаваме с ежедневния си рацион.
В днешно време човек обикновенно се храни за да се почувства сит. Основният проблем е че ние не усещаме гладът на клетките, така както празнотата в стомаха си.
Липсата на отделни микро и макроелементи, основни нутриенти и витамини се приемат от световната здравна общественост като основни причини за увеличаване на заболяванията на населението.
По данни на Световната Здравна Организация повече от 85% от заболяванията са резултат на неправилното хранене и недостиг на отделни витамини и микроелементи.

Нутримакс+ Действие:

Общоукрепващо
Тонизиращо - повишава тонуса и енергията
Адаптогонно - повишава адаптивните способности на организма
Антиоксидантно - блокира вредното действие на свободните радикали
Имуномодулиращо - стимулира имунната система, повишава съпротивителните сили на организма към инфекциозни заболявания
Антисептично
Диуретично
Обезболяващо
Спазмолитично
Регулира хормоналния баланс
Антианемично
Ранозаздравяващо
Детоксикиращо
Подпомага съхраняването на калций
Противотреморно

Нутримакс+ Показания:
При сърдечно-съдови заболявания (атеросклероза, исхемична болест на сърцето, хипертонична болест, невроциркулаторна дистония, първични и вторични хиперлипопротеидемии, миокардиодистрофии)
За повишаване устойчивостта на организма към инфекциозни заболявания, при състояния след прекарани инфекциозни заболявания
За профилактика на развитието на инфекциозни процеси при диагностични и лечебни манипулации на бъбреците и пикочо-половата система (катетаризация, цистоскопия), следоперативни инфекции
За профилактика на хипо- и авитаминоза
За профилактика и потенциране на ефекта на медикаментозната терапия:
При заболявания на пикочо-половата система (пиелонервит, цистит, уретрит, възпалителни гинекологични заболявания, миома на матката, предменструален синдром, климактерен синдром и други)
При анемии
При заболявания на нервната система (неврити, радикулити, невралгии)
При заболявания на дихателните органи (бронхити, пневмонии, плеврити, бронхоектатична болест)
При заболявания на сърдечно-съдовата система (исхемична болест на сърцето, хипертонична болест, атеросклероза)
При съдови патологии (варикозно разширения на вените, хемороиди и други)
При заболявания на пикочния мехур и жлъчогонните пътища (холецистити, дискинезии на жлъчогонните пътища)
При заболявания на стомашно-чревния тракт (гастрити, язва на стомаха и дванадесетопръстника, ентероколити)
При заболявания на зрителните органи (ирит, кератит, конюктивит, язва на роговицата, катаракта)
При ендокринна патология (захарен диабет)
При кожна патология (дерматити, лишеи, невродермити, псориазис, ексседативна диатеза, екзема)
При бавно зарастващи язви и рани
При ставни заболявания (артрити, бурсити, артрози)
При остеопороза с различна етиология
При лъчева болест

Sony
разсеяна сънливка

Регистриран: 27.01.2004
От: тук и там
    #362884 - 11.07.2004 23:20 [Re: sevena]

Тази реклама какво общо има с хомеопатията?

--------------------
Ние сме велика нация - кисело млеко, секс и демокрация

sfh
неориентиран

Регистриран: 30.07.2009
    #2433411 - 30.07.2009 13:51 [Re: 981981]

Ами аз имах подобен проблем.По друг повод ми изписаха "низорал" и абцеса изчезнз от него.Де го чукаш де се пука

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 6387

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.007 seconds in which 0 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.