ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Мъже и жени

Страници: 1
goldenfox
неориентиран

Регистриран: 17.11.2015
Моля помогнете!
    #3320648 - 17.11.2015 19:25

Здравейте. Аз съм момиче на 22г. и до скоро си имах приятел, с който бях заедно около 3 месеца. Момчето е колкото мен. Нещата не се развиха добре за нас и от около 3 месеца сме разделени (аз се разделих с него). Действията му към мен не бяха никак розови. Когато бяхме заедно аз бях много хлътнала в него, а той някак си не ме зачиташе. После се случи така че когато усети, че почна да ме губи, ме обсеби напълно и даже след като се разделих с него, това продължава до ден днешен. Каквото и да му казвам и правя не ме оставя намира. Заплаши мой близък, застраши живота ми с кола, преследваше ме. После почна с добро: рози, бижута, писма... а аз съм доста директна към него, даже му казах че ако не спре, ще пусна жалба в полицията. Въпроса е че се случи да разбере къде живея и това е най-лошото защото напоследък идва всеки ден пред нас. Искаше да посегне на живота си. Колкото повече го игнорирам, толкова по-зле става. Дайте ми съвет какво да правя защото не издържам вече...

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
kristiya
почетен член

Регистриран: 28.01.2014
Re: Моля помогнете!
    #3320878 - 18.11.2015 11:27 [Re: goldenfox]

Няма по-добро решение от пълния игнор. Бъди спокойна, няма да се самоубие.Този тип хора са много страхливи. Търси начин да ти привлича вниманието. Колкото по-малко му се връзваш, толкова по-скоро ще спре. Казвам ти го от опит. Ако вижда страх в теб, ще се храни от него и ще атакува повече.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, burberry 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 884

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.016 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.