ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Защо (вече не) искам в България

Страници: 1
based-god
неориентиран

Регистриран: 01.01.2016
Не се наричам Българин
    #3330186 - 01.01.2016 20:16

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ZN5G2bmEUoU#t=52

Има ли какво друго да се каже? Ние всички викаме да изгоним циганите и к'ви ли не глупости, но хората които би трябвало да направят нещо по въпроса са или корумпирани, или невероятно тъпи.

Аз знам че не съм велик, не знам нищо за политика и въобще каквото и да е свързано с нея, аз не бих могъл да оправя държавата ако въобще имам шанс, сигурно дори бих влошил нещата, но като гледам клипа по горе знам едно - аз във такава държава не искам да живея, аз Българин не ща да се наричам.

Преди си мислех че някой ще дойде и ще оправи държавата, виках си да остана във "родината" си, но вече мисля че нея е няма, всеки във Интернет коментира ще направи туй унуй с еди кой си в подобни клипове, или новини свързани с това във каква държава живеем, и си мисли че ще оправи нещо, ама това го повтарят години наред и никой нищо не прави. Сигурно и аз съм бил един от тия хора като съм бил на 9, ама друго е да се присъединят хората (ние българите, които сме останали), да се изправим и да направим нещо по въпроса, каквото и да е! Аз бих се съгласил да си върна държавата, и не говоря за циганите само, говоря за финансовото състояние на държавата (което със сигурност нямаше да е проблем ако отговорника по този проблем не си бъркаше в гъзъ, тей като бай тошово време мина от доста години), и всичко останало за което не се сещам, защото все още съм твърде потресен как даваме на тия лайна правото въобще да си помислят за оръжие, а сме уж във Е.С.! До колкото разбрах Европа затяга мерките за сигурност заради опасността от тероризъм, а онези цигЪни тъпи си разнасят оръжия и си стрелят на воля, дори и да стреля само във въздуха, дори и да са фалшиви оръжията (което не е доказано), това е достатъчно и ние да се намесим във кашата със ислям.

Не знам сайта на Българиа (ако въобще има такъв, не съм търсил, не съм се замислял и не ми трябва), но ако има ето този клип трябва да го сложат на първата страница, той ще покаже на хората каква корупция, колко безопасна ни е държавата, дали полиция и какъвто и да е вид закрила съществува във тази държава, и най вече какво е то цигани, защото ние само със тях може да се покажем във света тей като друго не остана,

Може да не съм от умните, може и да съм глупав колкото тях, но знам следното:
1. Няма България
2. Не се наричам Българин
3. Не трябва тука да живея (говорих за присъеденяване по горе, ама армия от един човек не става)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Пачо
старо куче

Регистриран: 11.01.2014
Re: Не се наричам Българин
    #3330190 - 01.01.2016 21:24 [Re: based-god]

Всяка държава може да изиска от Гугъл информация за собственика на видео като това и да процедира по-нататък да го намери и да си зададе въпросите към него. САЩ го правят непрекъснато за щяло и нещяло. Мисли в тая насока, така се гради, не с бягство от България.

based-god
неориентиран

#3330194 - 01.01.2016 22:01 [Re: Пачо]

Цитат:

Всяка държава може да изиска от Гугъл информация за собственика

във гугъл нищо не можеш да намериш, един познат му хакнаха профила на facebook и от там gmail & steam за една нощ (беше и сменено името с това на 'хакера'), полицията нищо не направи, а fb и гугъл му смениха паролите за 1 седмица, проблема е там че въпросните хора още му знаят информацията (той се премести в квартира заради това, видял някакви хора пред тях да се пробват да влязат).

Това беше преди година и полицията нищо не направи, тей че не знам дали ще реагира на това във момента, за мен нея е няма

Centurionus
старо куче
**

Регистриран: 12.03.2013
    #3330206 - 02.01.2016 10:28 [Re: based-god]

Бай мангау си купил газово автоматче и три газови пищовчета , трагедия голяма .
Най-опасното нещо в багажника на мИрджанЪ беше батата . Отделно колко е прост да се снима в клип . Дай да бягаме ,че тоз по-страшен от идиловците .
Тези за които си струва да бягаш носят костюми и са представители на политико-чиновническата каста , която от ден на ден прави живота на всички останали почти невъзможен .

--------------------
senatus popolusque Bulgarum

based-god
неориентиран

#3330223 - 02.01.2016 19:34 [Re: Centurionus]

Филма за който говорим не е Ужаси, а Драма

plain

Регистриран: 06.05.2008
От: 02467
    #3331513 - 09.01.2016 17:41 [Re: based-god]

Летящият холандец от София

Metodieva_78
член

Регистриран: 13.08.2015
    #3331952 - 11.01.2016 07:09 [Re: plain]

Браво на човека, заел се е да оправя чужда държава

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, Praefectum 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: **
Брой показвания: 1637

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.008 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.