ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Секс

Страници: 1
almostlover
неориентиран

Регистриран: 24.01.2016
Проблем с оргазма
    #3334359 - 24.01.2016 17:11

Здравейте, мили хора! Искам да споделя с вас един мой проблем, който до такава степен вече започна да се задълбочава, че се притеснявам, че ще ми съсипе връзката... Имам проблем с достигането до оргазъм. Всячески. Каквото и да правим, както и да го правим - гърча се, полудявам, късам, мачкам, даже последния път избутах матрака наполовина извън леглото, хаха , но не и не. Не мога, липсва ми всеки път нещо, точно накрая, когато съм на косъм ... на косъм си оставам. Никога през живота си не съм достигала до оргазъм, да отбележа, та за да си помогна дори не знам какво да правя, към какво да се стремя, ако трябва какво да променя.. Приятелят ми определено има изключителен усет за нещата в леглото, не е в него проблема, той прави всичко по силите си, но не става. Това много го натъжава и потиска и виждам как е искрено нещастен, а не знам как да ни помогна.. Някой да има сходен проблем с моя? Някакви мнения като цяло по въпроса ако може? Всички тук съм сигурна, че сте по-компетентни от мен, аз съм едва на 19, така че всяко мнение би ни било от полза, за да оправим този дразнещ проблем. От седмици наред чета най-различни страници в интернет и попаднах на този форум случайно, изглежда че тук има много компетентни и умни хора, надявам се да получа адекватни отговори. Благодаря

Редактирано от almostlover (24.01.2016 17:17)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Black Adder
Advanced

Регистриран: 18.04.2004
От: Varna
Re: Проблем с оргазма
    #3334574 - 25.01.2016 18:31 [Re: almostlover]

Мисля че при по-младите жени често се среща този проблем... като натрупаш повече опит само ще дойде. Също пробвай сама да стигнеш до оргазъм - в смисъл за да видиш дали ще успееш - про много жени го има и този момент че сами получавт оргазум а с партньора си не - това е друг вид проблем. А ако изобщо по никакъв начин не става, то просто трявба повече практика и да не се фиксираш върху това...

--------------------
Reality-o-Meter: |.\......|

Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
Re: Проблем с оргазма
    #3334652 - 26.01.2016 08:54 [Re: almostlover]

А знаеш ли изобщо какво е оргазъм? Щото май се мъчиш да го асоциираш с нещо споделено или прочетено.

Цитат:

От седмици наред чета най-различни страници в интернет ...

Ей в тва ти е проблематиката.

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, ГолЕмо Диване 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 979

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.033 seconds in which 0.018 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.