ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция и живот в Австралия и Нова Зеландия

Страници: 1
LuizaR
неориентиран

Регистриран: 26.01.2016
От: София, България
Distinguished Talent Visa 124 for Australia
    #3334686 - 26.01.2016 16:52

Здравейте!

След дълго четене, търсене, ровене и говорене най-накрая реших и аз да задам няколко въпросчета относно неяснотата, която все още имам.
Тъй като, близо 10 години бях национален състезател с многжество отличия, родни и международни успехи реших, а и ме посъветваха да кандидатствам с виза 124 (Distinguished Talent Visa). За съжаление обаче, не мога да намеря достатъчно информация дори и на английски, пък каму ли на български.
Има ли някой, който е кандидатствал с такава или познавате ли някой, който е заминал с такава? Дали знаете колко време отнема обработването и отговора?
За живота в Австралия няма да питам, тъй като изчетох и изгледах какви ли не статий и клипове. Дори и кварталите започнах да се опитвам да разучавам. А и вече веднъж съм била в Сидни и това е причината да искам да се върна отново, но за постоянно.
И понеже като прикачен за мен ще кандидатства и приятелят ми (скоро ще бъде и съпруг), знаете ли дали по-лесно се намира работа, когато вече сме там, дай Боже един ден, или още от тук е добре и той малко по-малко да търси, тъй като има професия, с която смятам, че може да се развива и в Австралия?
Също така, знаете ли агенция, която помага в подготовката на документите?

Ще бъда много благодарна за всички отговори!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Тиквичка
терца

Регистриран: 29.05.2009
От: Perth, WA
Re: Distinguished Talent Visa 124 for Australia
    #3334809 - 27.01.2016 03:23 [Re: LuizaR]

бързо търсене в Гугъл намери това уеб страница

Забележи че номинацията е много важна

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, ravekitty 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1398

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.02 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.