Форуми » Спорт » Бодибилдинг и Фитнес

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
ALBAZAR
вече е спец

Регистриран: 09.06.2015
Re: Хормон на растежа?
    #3283479 - 09.06.2015 02:46 [Re: tetra]

Чета разни мнения и разсъждения ама никой не казва да ли е ползвал подобно нещо... Е та да кажа от първа ръка...Първите стъпки са трябва да се консултираш с лекар ако някой си мисли че без лекар става много се лъже...
В България няма лекари които да използват хормона на растежа за това трябва да се намери спортен лекар който да ви обясни подробностите и да ви наблюдава... Аз лично съм се консултирал в Пелермо Италия има сериозна клиника.. ТА трябва да се направят доста изследвания. Правят се туморни маркери на щитовидната жлеза, панкреас,дебелото черво,бъбреци,и нивото на хормона ви колко е.След това се натоварва щитовидната жлеза с глюкозен сироп за да се види как работи и колко инсулин отделя при натоварване. Това е защото когато се започне приема на Хормона той потиска неината работа. Туморните маркери са за да се знае дали няма в организма спящ тумор който хормона може да отключи...
За невежите който си мислят че с хормона могат да направят мусколи могат да си направят нещо много по сериозно. Дозата се определя от лекаря и тя не надхвърля 0,30 милиграма от кубика. На инсулинката има такива разграфявания..Който съветва или казва,че хормона се взима в комбинация с инсулин в извън клинична среда е малоумник или по скоро идиот правещ се на разбирач... Мога да пиша още доста но смятам че за сега това е достатъчно.Като медикамент Хормона на растежа дава сила и вдига нивата на спортистите но те са на по специален режим и са под наблюдение.. Това което прави като странично действие може да ви помогне много но и много да ви навреди.. Желая успех на САМОЛЕЧИТЕЛИТЕ които си мислят че в нета пишат истини да ама не.Пишат идиоти правещи се на умни....

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
ALBAZAR
вече е спец

Регистриран: 09.06.2015
    #3283481 - 09.06.2015 02:58 [Re: ALBAZAR]

Цитат:

Чета разни мнения и разсъждения ама никой не казва да ли е ползвал подобно нещо... Е та да кажа от първа ръка...Първите стъпки са трябва да се консултираш с лекар ако някой си мисли че без лекар става много се лъже...
В България няма лекари които да използват хормона на растежа за това трябва да се намери спортен лекар който да ви обясни подробностите и да ви наблюдава... Аз лично съм се консултирал в Пелермо Италия има сериозна клиника.. ТА трябва да се направят доста изследвания. Правят се туморни маркери на щитовидната жлеза, панкреас,дебелото черво,бъбреци,и нивото на хормона ви колко е.След това се натоварва щитовидната жлеза с глюкозен сироп за да се види как работи и колко инсулин отделя при натоварване. Това е защото когато се започне приема на Хормона той потиска неината работа. Туморните маркери са за да се знае дали няма в организма спящ тумор който хормона може да отключи...
За невежите който си мислят че с хормона могат да направят мусколи могат да си направят нещо много по сериозно. Дозата се определя от лекаря и тя не надхвърля 0,30 милиграма от кубика. На инсулинката има такива разграфявания..Който съветва или казва,че хормона се взима в комбинация с инсулин в извън клинична среда е малоумник или по скоро идиот правещ се на разбирач... Мога да пиша още доста но смятам че за сега това е достатъчно.Като медикамент Хормона на растежа дава сила и вдига нивата на спортистите но те са на по специален режим и са под наблюдение.. Това което прави като странично действие може да ви помогне много но и много да ви навреди.. Желая успех на САМОЛЕЧИТЕЛИТЕ които си мислят че в нета пишат истини да ама не.Пишат идиоти правещи се на умни....

p.s. Пропуснах да кажа понеже прочетох един идиот пише,че дозата е 30гр. венозно..Които си направи такава доза няма да му трябва никога вече нищо.. Прави се подкожно в района на пъпа на не по-близо от два пръста..

50612
Тардиград-филофоб

Регистриран: 23.12.2010
От: Обратната страна на теслата
    #3286054 - 18.06.2015 23:40 [Re: ALBAZAR]

Цитат:

...След това се натоварва щитовидната жлеза с глюкозен сироп за да се види как работи и колко инсулин отделя при натоварване. Това е защото когато се започне приема на Хормона той потиска неината работа. ...
... Дозата се определя от лекаря и тя не надхвърля 0,30 милиграма от кубика.

... Мога да пиша още доста но смятам че за сега това е достатъчно.

Пишат идиоти правещи се на умни....

спор няма - току-що четох един виден представител

слава богу!

Я обясни какво са "0.3 милиграма от кубика" - как така масата може да е част от обема?!

И според теб, значи, инсулинът се отделя от ЩИТОВИДНАТА жлеза?! предлагам, в такъв случай, панкреасът (задстомашната жлеза) да се самозакрие поради безполезност! Или поне да се съкратят разходите по бета-клетките му.

Баце, бацеееее - сбръчка ми и физиката, и биологията. За българския да не говорим

--------------------
Будала (от санскрит буда и тиб. лама) - висш учител на най-просветлените души.

Krassko
неориентиран

Регистриран: 09.02.2016
    #3339507 - 18.02.2016 09:53 [Re: Lorеtta]

Доста е скъпичко има други алтернативни варианти, които могат да доведат до желания ефект.

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  SaTyR 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 21517

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.068 seconds in which 0.056 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.