ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Образование и Наука » Обща дискусия

Страници: 1
AloVratza
неориентиран

Регистриран: 19.12.2015
Средно образование
    #3343283 - 11.03.2016 14:07

Здравейте,(Ето кратка част от историята ми)
На 20 години съм, от северозапдана Българи.Завърших 8ми клас в ПМГ с много добър 5,40 без да се старя дори за високи оценки. Но в живота ми настъпиха големи промени и трябваше да напусна България и да замина за чужбина (не по собствено желание) не бях като повече деца за които промяната е лесна, имах много трудности. Първата година ме записаха в едно обикновено училище, но годината беше огромен провал за мен и единственият предмет по който успях да завърша беше математика (нищо чудно единственото нещо което ми се отдава в живота). Та след тази година "решихме" с баща ми да се отпиша от училище и да започна да работя с него. Така 4 години вече работя на черно успях да скатая пари и вече като зрял човек реших да се върна и завърша образованието си.
Вече ходих да питам в бившото ми училище и от там ми казаха че единственият начин е да карам година за година, всяка година ще имам 15 изпита ако не се лъжа (изпитите няма да бъдат никакъв проблем, в това съм обеден, защото смея да кажа за себе си.. много съм умен и прочие. Въпроса е там, не мога да си позволя 4 години един вид "губено на времето с ненужен материал" искам да запиша университет НБУ Информационни технологии, може би един от най-добрите университети в България (според моето лично мнение). Има ли начин да "ускоря" процеса на самостоятелно обучение: Например да карам две учебни години за една календарна. Пак повтарям изпитите колкото и много, колкото и често да са, няма да представлява абсолютно никакъв проблем за мен.

Благодаря за отделеното време.

o124@abv.bg

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
AdamMilne
неориентиран

Регистриран: 22.09.2017
Re: Средно образование
    #3413666 - 22.09.2017 10:12 [Re: AloVratza]

For earlier completion of university education, wisely select the paper. Make the best paper combination like two practical paper and three theory paper for your remaining semester. This can help you to achieve your goal. Essay Writing Help UK

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  nousha 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 651

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.017 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.