ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Образование и Наука » Обща дискусия

Страници: 1
AloVratza
неориентиран

Регистриран: 19.12.2015
Средно образование
    #3343283 - 11.03.2016 14:07

Здравейте,(Ето кратка част от историята ми)
На 20 години съм, от северозапдана Българи.Завърших 8ми клас в ПМГ с много добър 5,40 без да се старя дори за високи оценки. Но в живота ми настъпиха големи промени и трябваше да напусна България и да замина за чужбина (не по собствено желание) не бях като повече деца за които промяната е лесна, имах много трудности. Първата година ме записаха в едно обикновено училище, но годината беше огромен провал за мен и единственият предмет по който успях да завърша беше математика (нищо чудно единственото нещо което ми се отдава в живота). Та след тази година "решихме" с баща ми да се отпиша от училище и да започна да работя с него. Така 4 години вече работя на черно успях да скатая пари и вече като зрял човек реших да се върна и завърша образованието си.
Вече ходих да питам в бившото ми училище и от там ми казаха че единственият начин е да карам година за година, всяка година ще имам 15 изпита ако не се лъжа (изпитите няма да бъдат никакъв проблем, в това съм обеден, защото смея да кажа за себе си.. много съм умен и прочие. Въпроса е там, не мога да си позволя 4 години един вид "губено на времето с ненужен материал" искам да запиша университет НБУ Информационни технологии, може би един от най-добрите университети в България (според моето лично мнение). Има ли начин да "ускоря" процеса на самостоятелно обучение: Например да карам две учебни години за една календарна. Пак повтарям изпитите колкото и много, колкото и често да са, няма да представлява абсолютно никакъв проблем за мен.

Благодаря за отделеното време.

o124@abv.bg

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  nousha 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 699

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.01 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.