ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Работа в чужбина

Страници: 1
Ludoto
неориентиран

Регистриран: 29.03.2016
Омега уорк анд травел мнение?
    #3346330 - 29.03.2016 19:59

Здравейте , кажете нещо за тази фирма , понеже в интернет нищо не пише за нея ... надеждна ли е и дали някой е ползвал ослугите им.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
moshenici_work
неориентиран

Регистриран: 31.05.2016
Re: Омега уорк анд травел мнение?
    #3356524 - 01.06.2016 12:54 [Re: Ludoto]

Здравейте! Понеже когато търсих информация за агенцията " Omega work and travel " не успях да намеря такава, то пиша тук за да изкажа възмущението си от това, че са поредните измамници и лъжци. Излъгаха ни с града, в който ще бъдем, с работата ... след, като дойдохме тук и се опитахме да се свържем с тях ни затвориха телефона без нито една дума от тяхна страна ... за мен тази агенция с находящ адрес в Нова Загора е поредната измамна фирма използваща българи чрез " извиване на ръце " ... далеч съм от мисълта, че ще постигна чудеса с това, което пиша, но държа да информирам останалите хора, които евентуално биха заминали с тази агенция. Отношението им е като към животни а обещанията им са, като на политици ...

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:   

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1548

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.014 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.