ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Астрология

Страници: 1
asita
неориентиран

Регистриран: 09.04.2016
прокълнато ли е семейството ми. ще разкажа историята по-долу.
    #3348670 - 09.04.2016 02:16

здравейте .искам да ви разкажа за моя случай. ще започна със баща ми който е нервно болен човек на 63 години и вече си говори насам натам врели некипели. и не е от възраста той цял живот е бил так а. като малки ни е биел и нищо не ни е дал и до днес . аколко път ни е гонил от вкъщи малки заедно с майка ми .пълен алкохолик и пияница.а цигарите като кумин ги пуши.има взимания давания със братята му и сестрите му който са околу 7 на брой за земя и къщата дето са ни преписали. сестра ми и тя е копие на него. пушачка, но не страстна и от известно време посяка и към алкохолите .е бира пие , но и от една се опива. тя пие хапчета за нерви и е с назначена диагноза от докторката шизофрения. има извънбрачно дете за което особенно мно го не я интересува гледа го предимно и изцяло майка ми и от части и аз помагам морално и колкото мога матерялно. тя помага само с парична гледна точка която е 300 лв. на месец. и тя както и баща и са принципно хора който си мислят само за тях.майка ми и тя горката тотално се изнервя и тя е нервна покрай тях.с постоянни главоболия и високо кръвно. малкия ми племенник и той от сега на 10 годинки много нерве.аз и аз се усещам че съм изнервена и дори със мойте действия и постоянни нападки изнервям мъжа си. ние по стечение на обстоятелствата живеем с мъжа у нас. преди когато не живяхме у нас той беше по спокоен сег аи той страшни нерви караме се за небивалици и глупости.детенцето ми което е е два на 9 месеца от сега проявява и тя нерви горката. но най тежък е случая на сестра ми която напълно е изкукуригала,. въобразила си е че и режем дрехите дори и при заклюена врата и е обявил авойн ана цялото семейство и постоянно крещи като убезомяла.незнам да ли е от болеста и или защото сме прокълната.при последната караница с мъжът ми той ми каза че ние всичките в къщи не сме добре-луди и нервни . пита ме такъв ли си ви е гена или сте прокълнати .и казва май сте прокълнати като гледам.това ме накара сериозно да се замисля.досега само съм си го подхфърляла като варянт. но думитеса му напълно прави. моляви според вас прокълнати ли сме и ако да как да разбера и разваля клетвата . благодар яви.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
ШехерезадаМодератор
Anima

Регистриран: 24.05.2004
От: София
Re: прокълнато ли е семейството ми. ще разкажа историята по-долу.
    #3348924 - 10.04.2016 21:42 [Re: asita] Прикрепен файл (8 тегления)

Прилагам астрологична карта върху зададения въпрос.

--------------------
The best way to predict the future
is to create it !

Редактирано от Шехерезада (10.04.2016 21:43)

ШехерезадаМодератор
Anima

#3348927 - 10.04.2016 21:53 [Re: Шехерезада]

По стара форумна традиция построявам карта към момента на поставяне на въпроса във форума и вземам датата и часа на постинга. Слагам за координати София, тъй като аз се намирам тук и получавам въпроса на това място.

Прави впечатление, че кверентът наистина се вълнува и интересува от зададения въпрос, тъй като Луната се намира в четвърти дом и затова смятам хорара за радикален.

Забелязваме, че управителя на кверента се намира в 12-ти дом, ретрограден, при това на върха на тао-квадратура от Нептун и Юпитер. Стрелата на тао-квадратурата попада в 6 дом - това е неефетивното поле на действие /здраве, болести/, които служат за оправдание.

Оставям, останалите да изкажат мнение по хорарния въпрос.

--------------------
is to create it !

Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
    #3350496 - 19.04.2016 08:39 [Re: asita]

Как успя да напишеш почти роман с правописни грешки, повече от самите думи!???
А да имаш някаква идея за нещото, наречено Главна буква? И че има и други препинателни знаци, освен точката?

Цитат:

моляви според вас прокълнати ли сме и ако да как да разбера и разваля клетвата . благодар яви.

Ми според нас... нИстемато няма изначение. ни щоне можешда развали шщото тосие развалено.
Мирси!

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

Gorgone
observer

Регистриран: 28.07.2006
    #3352186 - 01.05.2016 23:11 [Re: Шехерезада]

Въпросът не е зададен като хорарен, а е тип изповед, затова съм с леки резерви относно тълкуването му в такъв вид. Кверентът е представен от ретро Сатурн в 12 дом и Плутон в 1 дом. Ситуацията в дома му е представена от екзалтирала Луна в 4 дом, при която не виждам кой знае какви разходящи аспекти. Единственият разходящ мажорен аспект е с Меркурий, който освен това владее Луната по терма. Имайки предвид изповедния характер на въпроса, има резон Луната да е във връзка с Меркурий. У3 в тази карта е ретрограден и заточен Юпитер, който е в знаков квадрат с господаря на кверента – не съм сигурна доколко е обективно представена ситуацията за роднините и отношенията с тях, но вероятно има някакъв конфликт на интереси. Но основният въпрос, съдейки по заглавието на темата, нали е за проклятие, тегнещо над това семейство. С Луна в 4 дом, така поставена – не, освен това не отразява ясно тежестта и сериозността на гореописаната ситуация.

Цитат:

Как успя да напишеш почти роман с правописни грешки, повече от самите думи!???

--------------------
Gott gebe uns
Gelassenheit, Dinge hinzunehmen,
die wir nicht ändern können,
Mut, Dinge zu ändern,
die wir ändern können,
Weisheit, das eine vom anderen zu unterscheiden.

ШехерезадаМодератор
Anima

#3353408 - 06.05.2016 19:46 [Re: Цецо]

--------------------
is to create it !

ШехерезадаМодератор
Anima

#3353417 - 06.05.2016 20:41 [Re: Gorgone]

Привет Gorgone, радвам се, че се срещаме по тези "географски ширини"

Права си, но все пак в заглавието имаме въпрос, а после разяснение за задаването на този въпрос. Най-добре е да работим върху наталната карта, разбира се.

Положението в семейството наистина търсим по четвърти дом. Да, там се намира Луната и показва, че кверента се вълнува искрено от този въпрос. Управителят на IC е Венера, заточена в дом 3. В семейството има проблем, но по-скоро се изразява с роднините - сестрата на кверента. Явно цялото семейство е загрижено за сестра й. От друга страна управител на К6 е в дом 4 - това може да се тълкува като наследствени заболявания и това е Меркурий - нерви. Задаващият въпроса споделя, че са много нервни всички. Според мен става дума за нервно заболяване, по наследство.

Управителна АСЦ в дом 12 и ретрограден. Доста объркан кверент имаме А и Сатурн в 12-ти и Плутон в първи, мисля че страда от някакви фобии, които трябва да лекува.

--------------------
is to create it !

Редактирано от Шехерезада (06.05.2016 20:43)

eliz
ориентиранa...

Регистриран: 10.07.2004
От: UK
    #3354567 - 15.05.2016 14:02 [Re: Шехерезада]

от описаната ситуация е повече от очеизбодно че не става дума за нервно ами за психично заболяване
и изобщо няма нищо наследствено в него
бащата е нарцисист със зависимости към алкохол и никотин, пердашил е децата си защото и него така са го малтретирали като дете
жена му /майката на питащата/ е тотална ко-зависима, иначе нямаще да търпи такъв брутален тормоз над децата си толкоз години и още да живее с такъв изрод

"предаването" на нарцисизма в семейството не е генетичен! а се дължи на това че децата, бивайки тормозени - психически и физически, също се развиват емоционално като нарцисисти. и като сложите една егоистична и емоционално зависима от психотормоза майка - евентуално и като нея / питащата според мен е ко-дипендънт/.

--------------------
man is as big as his dreams are...

eliz
ориентиранa...

Регистриран: 10.07.2004
От: UK
    #3354569 - 15.05.2016 14:15 [Re: eliz]

от описаната ситуация е повече от очеизбодно че не става дума за нервно ами за психично заболяване
и изобщо няма нищо наследствено в него
бащата е нарцисист със зависимости към алкохол и никотин, пердашил е децата си защото и него така са го малтретирали като дете
жена му /майката на питащата/ е тотална ко-зависима, иначе нямаще да търпи такъв брутален тормоз над децата си толкоз години и още да живее с такъв изрод

"предаването" на нарцисизма в семейството не е генетичен! а се дължи на това че децата, бивайки тормозени - психически и физически, също се развиват емоционално като нарцисисти. и като сложите една егоистична и емоционално зависима от психотормоза майка - евентуално и като нея / питащата според мен е ко-дипендънт/.

другото което ме кара да мисля че питащата е ко-дипендънт е че явно си мисли че е нейна работа да "спасява" детето на сестра си и се вре където не й е работата, което е типично за ко-зависимите, които ако не се занимават с проблемите на другите и не им "помагат" , обикновено са на крачка от нервна криза.

решението на проблема ?
твърде късно е за реално спасение. бащата е трябвало преди мноооого години да бъде изхвърлен от вкъщи. ама майката като е емоционално зависима и не може да остава сама - по този начин е видяла сметката на психиката на децата си..
най-доброто решение на такъв етап би било да се прекъсне контакта с родителя-тормозвач
и да си намерите психиатър / психолог.
от емоционална зависимост като вашата се излиза трудно и с много часове психотерапия.
преди някой да се разподскача - лекар съм и слушам подобни истории почти всеки ден.

--------------------
man is as big as his dreams are...

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Шехерезада 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 923

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.07 seconds in which 0.054 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.