ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Секс

Страници: 1
mitikor
неориентиран

Регистриран: 10.05.2016
Моят фетиш - близането
    #3354060 - 10.05.2016 10:42

Напоследък близането ме възбужда много. Обичам когато жена ми ми прави свирка, от време на време да спира и да ме целува и облизва по устата. После пак започва да го лапа, а аз пак я дърпам да и излижа устата. Цялата и уста е мокра от соковете ми и обожавам да ме целува. Малко се дърпа когато и ближа дупето и после искам да я целувам, но когато го направя направо обезумявам от възбуда. Така и олигавям дупето, че след това члена ми влиза по - лесно и от отпред. Лошото е , че все по - често ми се въртят такива неща в главата и ставам като зависим.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
analitico
неориентиран

Регистриран: 16.05.2016
Re: Моят фетиш - близането
    #3354774 - 16.05.2016 22:09 [Re: mitikor]

И аз съм със фетиш лизане. Обожавам сочната прасковка на жена ми. Моята женица спря даседърпа, когато и закачам анусчето. Държи и страхотна хигиена и мисля , че и харесва много. Много е яко да и отвориш отворчето на дупарката с език. Няма оттърване от тоя фетиш!
Имах приятел вминалото с фетиш да се изпразни в приятелката(кака ни бе) и после да я олиже цяла.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, ГолЕмо Диване 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 946

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.033 seconds in which 0.021 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.