ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1
Splody
неориентиран

Регистриран: 31.05.2016
Ветеринарен Кабинет "ПЕТ ВЕТ" Варна, Виница и защо да не го посещавате
    #3356506 - 01.06.2016 08:18

Скъпи собственици на всякякви животинчета.Ако искате качествени и компетентнигрижи,лечение и ваксинация за вашите любимци и те да са живи,здрави и щастливи моля ви послушайте съвета ми и в никакъв случай не ги водете във ветеринарен кабинет ПЕТ-ВЕТ гр.Варна,кв.Виница.Аз направих тази грешка и задафи нея се сбогувах с кученцето си.Беше малко,сладко тримесечно йорки.Здраво без никакви проблеми с направена първа васина.Отидох при тях и им се доверих като на компетентни лекари.Представих им имунизационната му карта,с която го бях купила.На нея имаше стикер на поставена първа ваксина и определена дата за втора.Те го обезпаразитиха и ме извикаха след седмица за поставяне на ваксината.Когато отидохме доктор Драгнев израждаше кученца и беше зает,затова ни пое доктор Юлияна Ангелова.Отново и на нея и представих здравния паспорт.Тя прегледа кученцето,каза,че е добре и му постави ваксината,като през цялото време аз си мисля,че слагаме втора ваксина.След това седна да оформи Европейски паспорт(в,който между другото на една от началните страници,където трябва да бъдат попълнени данните на кабинета беше оставена празна)и тогава ми каза,че след около 15 дни можем да започнем с разходките.Аз се учудих и попитах,дали след втората ваксина може да се извежда животинчето,а тя ми отговори,че тази ваксина,която му е поставена е всъщност третата понеже на някои кученца когато майката е ваксинирана не им се слагала първата(защото кученцето получавало имунитет чрез кърмата),а направо втората,а след това и третата и нашият случай бил точно такъв,което в последствие се оказа съвсем невярно.Аз разбира се се съгласих и си тръгнах и два дена след това започна нашето ходене по мъките.Тук искам да отбележа,че имам две деца зарди по-малкото,от които главно взехме кученцето,защото много искаше домашен любимец.Излишно е да казвам,че децата също много се привързаха,станаха свидетели на мъките му и много се разстроиха от загубата му,а малкото ми дете е с аутистично разтройство,което допълнително утежни ситуацията.Разбира се още на следващия ден отидох във въпросния ка инет и им казах,че кученцето има неадекватно поведение,като им описах точно сомптомите.Отговорът им след не особено задълбочен преглед беше,че това била поведенческа реакция и ми дадоха успокоителни за животни-глог,мента и валериан.След още два дена се обърнах към наистина опитни и компетентни лекари от ветеринарен кабинет "Диана" кв.Аспарухово,които близо месец се бориха за да го спасят,за което съм им много благодарна.Водихме го дни на ред на изследваноя и вливания,но за съжаление бях изгубила много време с неправилно лечение и изходът за нас не беше добър.Оказа се,че ваксината,която му бяхя сложили първо,че е била една от най-евтините и с най-много странични ефекти,а освен това обяснениятя на докторката изобщо не са били верни и е следвало да му се направи втората,а не третата ваксина.Тя е прекалено силна и тежка и е предизвикала някакво мозъчно увреждане,с което и ние и горкото животинче се опитвахме да се преборим,но за съжаление не успяхме.Ето това е моят горчив опит с този ветеринарен кабинет,който исках да споделя с вас и по този начин да спася колкото може повече домашни любимци.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 823

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.02 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.