ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Секс

Страници: 1
glee
неориентиран

Регистриран: 18.05.2016
С бившия - дали ?
    #3354984 - 18.05.2016 19:20

Здравейте! С бившия ми приятел сме разделени вече от 7- 8 месеца, за последно се видяхме пред месец на по бирички с общи наши много добри приятели. Изкарахме си чудесно.B интерес на истината аз много трудно преживях раздялата, но въпреки всичко, остамахме в много добри отношения. От известно време обаче се замислям за нашия секс, колко беше прекрасен и страстен и невероятен, как давахме всичко от себе си, дори и часове преди аз да се изнеса от квартирата му .... Мислите ли, че е глупаво... :Д ... може би, но доста често се сещам за тази изживявания. Но ми е трудно да го поискам от него, не зная как да подходя, за да го постигна и в същото време да не изглежда, че съм прекалено нападателна или стръвница, защото досега по времеna редките ни срещи не ми е показал такъв сексуален интерес, всичко е било приятелско и невинно. Моля ви дайте ми съвети, вие как бихте подходили и как бихте започнали един такъв разговор, които бихте искали да завърши с успех.

Мерси !

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
analitico
неориентиран

Регистриран: 16.05.2016
Re: С бившия - дали ?
    #3354986 - 18.05.2016 19:49 [Re: glee]

Секса с бившия винаги е изгарящо желание. Аз имам спомени страхотни и ако имаше начин да открадна още един, щях да се постарая мноооооого. Басирам се, че и на него му се иска.
Намери "невинен" начин да останете сами и си поискай. Един път трябваше да прибера моята бивша след общо събиране. Покани ме да обядвам с "мусаката на мама". Качихме се(тя беше с къса поличка и чорапогащник) започна да сипва и така неволно се наддигна да вземе подправки и.....чорапогащника не беше чорапогащник, а чорапчета със силикон и незнайно беше без гащички......останалото е история
Ако не подскажеш, че ти се иска, няма да атакува и той за да не е отхвърлен Действай

glee
неориентиран

Регистриран: 18.05.2016
    #3354999 - 18.05.2016 22:08 [Re: analitico]

Да, и аз мисля че това са едни страхотни емоции, които си струва отново да се изживеят. Пък на този етап мисля, че имам нужда от малко разнообразие в живота си. Мислите ли, че е добре да започна с един невинен разговор във ФБ, уж първоначално, за да проверя просто какво е положението при него. И след това да предложа вечеря вкъщи. Но трябва да е предпазливо и неnapadatelno или нахално. Как бихте постъпили вие, какво правите в такива моменти? Мерси

ivka pivka
неориентиран

Регистриран: 01.06.2016
    #3356659 - 01.06.2016 23:47 [Re: glee]

Не ти е лоша идеята!

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, ГолЕмо Диване 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 718

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.018 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.