ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Съвети

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
kristiya
почетен член

Регистриран: 28.01.2014
Re: Детски психолог
    #3318809 - 11.11.2015 15:34 [Re: b0nb0n4e]

Аз също съм чувала добри отзиви за др. Владимирова.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
додо
оптимистка

Регистриран: 28.05.2006
От: София
Re: Детски психолог
    #3358217 - 16.06.2016 23:29 [Re: eli hristova]

Как вървят нещата?...Водихте ли сина си на психолог?....Понякога наистина е много трудно с децата на тази възраст - те искат сами да се справят и се чувстват унизени ако приемат родителски съвет ...Ще слушат всеки друг, ще приемат и най-глупавия съвет от другите, но не и от родителите си...Но веднъж като се убедят, че техния избор се зачита в семейството /колкото и глупав да е той!/, че родителите им не им налагат правото си, а прием техните решения, скоро сами започват да се допитват до тях....Важното е да обичаме децата си, да ги подкрепяме да взимат самостоятелни решения, но да ги обмислят, да търсят най-добрите решения от няколко налични-да търсят различни мнения...трябва да ги подкрепяме да пораснат, да уважаваме проблемите им, за да ни се доверяват и вярват, според мен...За децата на тази възраст е по-важно да се почувстват самостоятелни хора, със свое мнение, свой избор, свой живот отколкото да не сгрешат...

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 13871

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.015 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.