ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1
kristianaru
неориентиран

Регистриран: 17.06.2016
Взех си второ коте. У нас се води тиха война!
    #3358243 - 17.06.2016 10:53

Здравейте!
Имам нужда от помощ и морална подкрепа!
Имам полу-персийка полу-ангорка на 6 години вкъщи. Вчера си взех малко персийче на 3 месеца.
Голямата - Белла е много кротка по принцип и страхлива. Вчера като доведохме мъника (още не съм избрала име окончателно) започна да ръмжи. И нас и него. Не го напада само го ръмжи без глас, а нас също ни ръмжи и посяга да дере,като речеш да я погалиш. Много е сърдита и убидена, а на малкото хич не му пука. Само търси контакт с нея, играе му се.
Та имам нужда от съвети от хора били в същата ситуация, как се случват нещата, какво да правя, много се притеснявам.
Ще ви бъда благодарна!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Дария
неориентиран

Регистриран: 31.01.2013
Re: Взех си второ коте. У нас се води тиха война!
    #3358249 - 17.06.2016 13:05 [Re: kristianaru]

В момента съм в същата ситуация,с тази разлика ,че сиамецът ми,който е на близо 10 години,също много кротък и любвеобилен , е свикнал да посреща и изпраща други котета.Обикновено има- няма за два дни му минава сръднята,изразяваща се в просъскване към новодошлия.Трябва търпение и любов към двете котета,също както е и при хората.Всеки трябва да получи своята доза ласки и внимание и..търпение!Успех желая!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 857

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.015 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.