ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Окултизъм и Мистика

Страници: 1
velizar123
почетен член

Регистриран: 01.12.2010
Сънувах, че....Тема за сънища и тълкуването им.- 5 част
    #2879622 - 25.02.2012 03:56

Здравейте.

Видях че темата 4 част е вече заключена и реших да започна нова

Исках да споделя нещо с вас.
Снощи сънувах много странен сън:

Посред нощ в нашето жилище започнаха да влизат и се разхождат големи ярко зелени гущери.Големи колкото котки (че и по големи).Нищо не ни правеха само минаваха от едната стая в другата, а аз се опитвах да ги спра,изгоня или убия,но нищо не се случваше.
Минаваха под вратите.А дупката под самите врати бяха станала по-големи и те минаваха от там (обикновенно/реално са няколко милиметра, но в съня бяха големи)?!?

Странна работа, напоследък пак много сънувам и все странни работи.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
velizar123
почетен член

Регистриран: 01.12.2010
Re: Сънувах, че....Тема за сънища и тълкуването им.- 5 част
    #2891641 - 10.04.2012 17:42 [Re: velizar123]

Видяно 121 пъти и нито един коментар !?!

marushka
пристрастен

Регистриран: 13.09.2008
    #3029578 - 25.03.2013 00:14 [Re: velizar123]

Здравейте отново на всички,
Не сънувам често, много рядко. Но сега срещу неделя даже към сутринта вече по-светло беше като се събудих и стреснах. Понякога аз сама си ги тълкувам сънищата. Но този е смесен с живи и мъртви хора. Мъртвите не ме викат. Намирам се в стаята на вуйна и вуйчо те са живи, но само вуйна беше с моя съученичка от техникума и тя е жива. Двете ми викат да излезна навън да ги чакам.
Излезнах и моят братовчед единия син на вуйна и вуйчо той също е жив ми вика хайде да отиваме, но не доуточни къде. Аз му отвърнах, че чакам други хора /като си мисля за вуйна и мойта съученичка/. И взех да пълня в една найлонова торбичка трева като отделях сухата и събирах само зелената. Майка ми преди да умре го правеше много често това и много обичаше тази работа да я върши да бере трева за животните,а аз не я обичам тази работа. После пак понечих да влезна в стаята, тя беше заключена.
Като влезнох видях само моята съученичка , но не беше с вуйна, а с друга жена, не мога да си спомня къде съм я виждала, някъде съм я виждала, но не мога да се сетя. Не знам вуйна и съученичката ми дали се познават сега. Но ми казаха двете жени да ги чакам навън пак. И аз продължих да пълня тревата. После една комшийка на вуйните ми каза хайде с нас до гробището /тя е жива сега, възрастна е както вуйна към 80-те. Но аз и на нея отвърнах чакам други хора , като си мисля пак за вуйна и мойта съученичка. И като се обърнах нагоре по улицата идваха много хора живи и мъртви и познати и непознати и вуйнината комшийка ми рече душата те търси и виж орел те ухапал. Аз се погледах никъде не видях ухапано и се стреснах и се събудих тогава.

--------------------
http://filosofia-religia.blogspot.com/

flavour
неориентиран

Регистриран: 01.07.2013
    #3069097 - 01.07.2013 22:05 [Re: marushka]

аз много често сънувам, но на сутринта нищо не помня. В редки случаи помня и то само кошмари. Изобщо защо трябва да се тълкуват сънищата, винаги ли трябва да значат нещо. Това че в някой съновник пише нещо, нужно ли е да му се вярва?

--------------------
Услуги и информация за всеки бизнес

Avat@r

Регистриран: 10.11.2009
    #3070538 - 08.07.2013 00:59 [Re: flavour]

сънищата са мега яката работа.внимавайте какво сънувате, защото то неминуемо ше ви дойде до главата.чисто и просто мозъкът ви живее автономен живот в тоя момент но той е част от вас и гради информационния ви цикъл.малцина ше запомнят онова което е нужно. а оше по-малко от вас ше съумеят да го разберат овреме.. но все тая.съновниците са глупост в голямата си част.

Smgv
жена
*

Регистриран: 05.09.2013
От: София,България
    #3086344 - 05.09.2013 16:37 [Re: velizar123]

Много гаден съм. Аз сънувах преди месеци подобен но с оси.
Мен ме е страх от оси. И не знам какво значат тези сънища. Теб страх ли те е от гущери?

Eses
Ентусиаст

Регистриран: 08.03.2005
От: София
    #3098243 - 16.10.2013 11:48 [Re: Smgv]

В последно време постоянно сънувам ,че някой умира.Или умрели.Само за последния месец, два сънувах подобни сънища с различни хора,поне 5 на брой.Сънувам,че аз умирам,че колежка,че мъжа на майка ми,че на некролог го видях,преди това и в ковчег, че кво ли не беше.Много смърт много нещо.Сънувам постоянно майка ми(тя е починала),че ме предупреждава за неговата смърт и подобни.Дори му се обаждах и той беше много болен,не смея да му звънна пак. Събуждам се супер притеснена.Съновниците казват ,че е на хубаво,но нищо такова не ми се случва.Проблема идва от там,че често като сънувам,че някой ще умира,се е случвало наистина и вече почвам да психясвам с тези сънища.Някой да помогне,нека даде някакво по логично обяснение.

--------------------
Бъди промяната, която искаш да видиш в света.

Maret2
член

Регистриран: 28.04.2016
    #3360395 - 12.07.2016 17:11 [Re: Eses]

Сънувам често аз и съм забелязала, че някой от сънищата ми се сбъдват. Доста странно като цяло. Случвало ли ви се е и на вас?

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  marinkoff, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2192

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.101 seconds in which 0.062 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.