ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Окултизъм и Мистика

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
cveteto70
novata
**

Регистриран: 20.08.2012
От: софия
Re: баба ванга
    #2946562 - 04.09.2012 22:05 [Re: асегаде:)]

това е мнението ми и няма да се промени.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Ормазд
почетен член

Регистриран: 09.04.2016
    #3360028 - 08.07.2016 23:20 [Re: cveteto70]

Стойна Преподобна, Дядо Влайчо и Слава Севрюкова са били на по - висши сетивноенергийни нива. Безсребърници, с интересен живот. За Стойна Преподобна се твърди, че е левитирала и е творила още приживе чудеса в с. Златолист.

Maret2
член

Регистриран: 28.04.2016
    #3360397 - 12.07.2016 17:16 [Re: Ормазд]

От горе изброените съм чувала само за Стойна Преподобна. Ще се позаинтересувам и за другите
Като цяло аз вярвам на предсказанията на Ванга и съм на мнение, че е била свята жена!

Ормазд
почетен член

Регистриран: 09.04.2016
    #3360416 - 12.07.2016 20:31 [Re: Maret2]

Цитат:

От горе изброените съм чувала само за Стойна Преподобна. Ще се позаинтересувам и за другите
В книгата си "Прозрения. Свръхфеноменът Слава Севрюкова" писателят Христо Нанев, позовавайки се на нейни откровения, твърди, че Севрюкова е имала други прераждания, като:
Прорицателка в древногръцкия храм на Аполон,
Мария Египетска.
Слава е родена в Нова Загора, на 16 години се омъжва за украинеца Степан Севрюков. Тежък перитонит лишава Слава от щастието на родителството. Тя е виждала предходното си съществуване, като руска графиня с три деца, които не е дарявала с нужната обич. В битието си на руска графиня с безпогрешни предсказания Слава е казала на Пушкин да се пази от човек на бял кон. Чувайки за предсказанието руската графиня е била посетена и от Гогол, комуто казала, че го вижда, как жив се е обърнал в гроба. Когато след време есхумират гроба на Гогол, установяват, че скелета е обърнат странично, в необичайна за източното православие поза.
Слава се ражда с феноменални способности, тъй като владее телепатия, психометрия, енергийна диагностика, лечение.
Интересна е нейната мисъл, че "Бог даром дарба не дарява. Тя трябва да се заслужи. С труд, любов и постоянство".
Смирението чисти карма.

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  marinkoff, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 5319

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.05 seconds in which 0.035 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.