ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Бъдещи родители

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Maret2
член

Регистриран: 28.04.2016
Re: Присъствието на бащата по време на раждане - за или против?
    #3360529 - 13.07.2016 17:02 [Re: DoubleD]

Аз родих в БГ в Майчин дом и съм безкрайно доволна от всичко. Определено съм на мнение, че в страната ни има страхотни специалисти. Не искам да раждам в чужбина, ако ми е писано още веднъж да ми се случи.
Колкото до присъствието на бащата съм твърдо против. Струва ми се че ако го гледа това, вече ще гледа по съвсем различен начин на жената. Може и да е за добро, но може и да не е. До човек е според мен. Ние с мъжът ми изобщо не сме го коментирали това.
Майка ми е била акушерка, вече пенсионер. Тя ми е разказвала за неща от практиката си и точно за присъствието на мъжа на раждане е на моето мнение. Дори и при бай Тошо е било позволено това. Та не веднъж е виждала как на мъжете им става лошо от гледката и припадат в операционната. Някак си в този момент е напълно излишно да се отмества вниманието от родилката

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  tender™, Dr.G 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 21261

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.017 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.