ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Окултизъм и Мистика

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
Орешка
квантолиристка :)

Регистриран: 17.08.2001
От: Мирандия
Re: Сатия Сай Баба
    #55470 - 10.01.2003 15:18 [Re: Светозар]

Щом ще има отбори, давай!
Сам се насади, така че... пиши сега... за да ти дойде ума... къде беше... ах, да... в менталното ниво ... какви са версиите по нашето създаване, откъде идваме и какви са тези различни Създатели... че вече да знам - да не споменавам толкова често на някого роднините... че много му станаха значи мамка им.
А също пиши и Виссарион дали е извънземен!

П.С. Моля.

--------------------
Пусть бесится ветер жестокий
В тумане житейских морей.
Белеет мой парус такой одинокий
На фоне стальных кораблей

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Светозар
звездоброец-езотерик
**

Регистриран: 27.11.2002
От: София
    #55887 - 13.01.2003 10:12 [Re: Орешка]

Cara Sara,

Отборите няма да се формират отсега, има ги от време оно: на обикновените вярващи, на окултистите и на материалистите. И те се състезават също от време оно, за съжаление не винаги fair play. Известно е кой кого е пращал първо на лъвовете или кръста, после на инквизицията или кладата, накрая в Гулаг или Белене. Така че отборът, в който сме с Маринков, Бари Хулсхоф, 123 и др., има най-малко жълти и червени картони.
Да не мислиш, че ще седна да преписвам десетки страници с варианти за Сътворението?! Сакън! Ако имах скенер, щеше да е друго нещо, ама нямам. Затова можеш да се отнесеш към въпросното издателство, към архивите на предаването "Може би са те" по bTV, или в краен случай към началото на статията ми "Окултната йерархия и новата поява на Христос" - има я на сайта ми. А роднините на някого наистина можеш да не споменаваш толкова често, защото ако той е, така да се каже, "от инкубатор" /като в онзи виц за петела и пиленцето/, няма да му пука на черупката и само ще се хабиш всуе.
За Висарион пък най-добре да се обърнеш към модератора на форума, тъй като
той е негов суперфен,
знае повече от мен
за учителя блажен -
ще ти светне вдъхновен.

Ciao!

--------------------
Езотеричен, поетичен,
хумористичен, прозаичен -
такъв е моят семпъл сайт,
където срещам ви със "Hi!".
http://vilea22.free.bg

Орешка
квантолиристка :)

Регистриран: 17.08.2001
От: Мирандия
Re: Тук си отворил дума за едно издателство:
    #71646 - 04.04.2003 10:30 [Re: Светозар]

Цитат:

Преди няколко години украинското езотерично издателство "София" пусна серия от сборници с послания, получени от западни контактьори през миналото десетилетие. Продаваха се и тук. В тях е пълно с доста подробни истории за сътворението на нашата планета и последващото й развитие. Може би си ги чел?

За същото това издателство ли става дума?
http://sophia.ru/klub.shtml

--------------------
Пусть бесится ветер жестокий
В тумане житейских морей.
Белеет мой парус такой одинокий
На фоне стальных кораблей

Светозар*
звездоброец-езотерик

Регистриран: 29.01.2003
От: София
Re: Тук си отворил дума за едно издателство:
    #72100 - 06.04.2003 09:59 [Re: Орешка]

Би трябвало да е същото, макар че на прима виста не открих точно тези сборници, за които споменах на модератора.

--------------------
Езотеричен, поетичен,
хумористичен, прозаичен -
такъв е моят семпъл сайт,
където срещам ви със "Hi!".
http://vilea22.free.bg

Ормазд
почетен член

Регистриран: 09.04.2016
    #3361395 - 19.07.2016 22:00 [Re: marinkoff]

Цитат:

Благодаря за линка, но ми трябва информация на български за него... а не съм видял и на пазара нещо от него [image]/img/graemlins/confused.gif" alt="[/image]

А за Сатия съм чувал, че наистина е изпратен някъде от космоса, изпратен от наши "приятели" [image]/img/graemlins/smile.gif" alt="[/image]
Но между другото разбрах, че и човека има не само един създател...

Според религията, изповядвана от Сай Баба, всеки човек може да стане безсмъртен. Започва се с физическо пречистване, три дни и три нощи се медитира, без прием на храна и вода. Следва разговор със Сай Баба по време на който настъпва просветлението. Сай Баба давал прах, който се изпива или вдишва, по който начин се придобивало въплъщението на Бога на Земята.
Според историка проф. Недьо Недев, Индира Ганди е запознала Людмила Живкова, светла й памет, със Сай Баба, те са имали две срещи. При първата среща Сай Баба разкрил на Живкова медитация, с която да хармонизира увреденото си зрение. При втората среща Сай Баба предупредил Л. Живкова, че тя има мисия, но трябва да се пази. За защита й подарил пръстен със силна енергия, променящ своя цвят, взависимост от обстоятелствата. Източният мъдрец казал на Живкова, че когато пръстенът почернее, значи я вика Астралът.
Седмица преди смъртта на Людмила Живкова, Любомир Левчев забелязал, че пръстенът на ръката й сменя цвета си.
Сай Баба е наричан още "Ходещото чудо", излекувал е много хора, практикува йога.

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  marinkoff, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 7177

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.066 seconds in which 0.054 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.