ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » България » София

Страници: 1
vixen 7
неориентиран

Регистриран: 19.06.2009
София след 20 години
    #2766464 - 15.03.2011 17:12

Здравейте!
Пиша Ви от името на медийна група - Сайт Медиа. В края на месец май организираме събитие, което ще разглежда град София в переспектива - 20 години и за напред.
Бихе ли споделили Вашето мнение какво не Ви харесва в града, какво искате да се промени, кои са проблемите на столицата в различни аспекти - инфраструктура, градски транспорт, зелени площи - паркове и т.н., облик на сградите, места за отдих и всичко, което се сещате.
Вашите мнения са изключително важни за нас, тъй като на тяхна база ще изготвим запитвания, които ще бъдат отправени към представители на Столична община и различни специалисти, които да отговорят защо не се е направило нищо по актуалните проблеми на града, които засягат ежедневието на хората, живеещи в него.

Благодарим Ви Smile

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
krasi321
неориентиран

Регистриран: 23.04.2016
Re: София след 20 години
    #3361883 - 23.07.2016 21:45 [Re: vixen 7]

Здравейте,
Основен проблем е трафика в софия и задръстванията. Също така и тези зони,които са направени за паркиране и са супер скъпи. Аз лично ви предлагам да се отменат защото така не мога да си ползвам колата и често не я ползвам.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2099

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.008 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.