ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » България » София

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
sote
неориентиран

Регистриран: 17.01.2010
Re: Мръсотията в София
    #2618852 - 04.05.2010 19:06 [Re: notorious]

В А Ж Н О !!!

ЗА ЕДНА ПО-ХУБАВА И ПО-ЧИСТА СОФИЯ.

ВЕЧЕ ИМА НА КОГО ДА СЕ ОПЛАЧЕТЕ.

ЗВЪНЕТЕ ЗА ВСЯКАКВИ ПРОБЛЕМИ, ДУПКИ, НЕУРЕДИЦИ, РАЗБИТИ ШАХТИ И ТРОТОАРИ, БОКЛУЦИ, НЕПРАВИЛНО ПАРКИРАНЕ НА ТРЕВНИ ПЛОЩИ, БЕЗДОМНИ КУЧЕТА, БОКЛУЦИ ОТ СТРОЕЖИ И ВСЯКАКВИ АНОМАЛИИ И БЕЗОБРАЗИЯ В СОФИЯ НА ТЕЛ. 987-55-55 - СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ - 24 ЧАСА NON STOP!!!
9377464 0887-187-807
ЗА ЖАЛБИ И ПРЕПОРЪКИ : www.sofia.bg/virtdelovodstvo.asp
ЗА ДУПКИ : dti.signali@abv.bg
ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ НАС ГРАЖДАНИТЕ НА СОФИЯ. БЕЗПЛАТНО И ДЕНОНОЩНО. 987-55-55 - СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ.

ЗВЪНЕТЕ НЕ ГИ ЖАЛЕТЕ!

САМО ТЕ ЩЕ ВИ ПОМОГНАТ!
ПРАТИ НА ВСИЧКИ ПРИЯТЕЛИ И ПОЗНАТИ!!!!!!!!
ПРЕДАЙ НАТАТЪК!!!!!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
sote
неориентиран

Регистриран: 17.01.2010
ИМА ЛИ ГРАЖДАНСКО ОБЩЕСТВО В СОФИЯ!?!
    #2618945 - 04.05.2010 21:35 [Re: Weather]

Здравейте! Искам да дам едно предложение за подобряване положението в София, а то е на телефон 987-55-55 - 9377464 0887 18 78 07 Столичен инспекторат . Всички граждани могат да дават своите сигнали за дупките в София на email dti.signali@abv.bg. В Западна Европа има много развито гражданско общество и всеки гражданин звъни за най-малкото, а тук на никой не му ПУКА за НИЩО, което е много жалко за нас като БЪЛГАРИ и софиянци. Лично аз съм "поправил" над 300 дупки и 6 улици от лятото насам само с обаждане на тел. 987-55-55 и смея да твърдя, че съм много доволен, но за съжаление един човек не може да се справи с всички дупки в София. Молбата ми е ако може да има по-голяма медийна информираност и активност и телефон 9875555 да се анонсира , за да може всички граждани да алармират за дупките в София и да направим столицата по добро място за живеене. Само тогава успехът и напредакът са гарантирани за София.ПРОВЕРЕНО И ГАРАНТИРАНО САМО НА 9875555-СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ!!! САМО НЕГО!!!Предварително благодаря за разбирането и помоща ви!!! ТОЗИ ТЕЛЕФОН Е ЗА ВСЯКАКВИ НЕРЕДНОСТИ И АНОМАЛИИ В СОФИЯ!!!! ХОРАТА ТРЯБВА ДА ЗВЪНЯТ И ДА ДАВАТ СИГНАЛИ ЗА ВСИЧКИ НАРУШЕНИЯ И НЕРЕДНОСТИ ПО СОФИЙСКИТЕ УЛИЦИ И КВАРТАЛИ!!! ЗВЪНЕТЕ НЕ ГИ ЖАЛЕТЕ!!!! 24 часа NON STOP!!! За Жалби : sofia.bg\virtdelovodstvo.asp Сигнали за Дупки dti.signali@abv.bg

Редактирано от sote (04.05.2010 21:36)

Дон КихотАдминистратор
с мелниците...

Регистриран: 30.08.2004
От: на проветриво...
Re: ИМА ЛИ ГРАЖДАНСКО ОБЩЕСТВО В СОФИЯ!?!
    #2619282 - 05.05.2010 12:48 [Re: sote]

добре де... разбрахме ти апела още от първия път - защо трябва 5 пъти да го пишеш все същия? та да се налага да го трия

или почни да пишеш смислени мнения или се подготви за наказания заради спам ма форума

д.К.

--------------------
А Дон Кихот прегърнал здраво чашата
в кръчмата спореше със неверници...
...къде започва пътя към надеждата
и свършва кръстопътя на умората

nita
тихичка

Регистриран: 28.06.2009
    #2619284 - 05.05.2010 12:54 [Re: Дон Кихот]

Ахахахахх, сега виждам, че началото на темата е от 2008. Значи, ако на някого тогава му се е виждало трагично положението в София, е на, може да се копае към дъното и под него, сега е още по-трагично. Е такива дупки и толкова на брой като сегашните, все си мисля, че не е имало досега.

Мадона на сияйните водопади
участник
**

Регистриран: 29.02.2008
От: В полите на Витоша
    #2619294 - 05.05.2010 13:22 [Re: Дон Кихот]

Цитат:

добре де... разбрахме ти апела още от първия път - защо трябва 5 пъти да го пишеш все същия? та да се налага да го трия

или почни да пишеш смислени мнения или се подготви за наказания заради спам ма форума

д.К.

5 пъти? Човека е суеверен. Имаше една тема за суеверията в Женски клуб.

Суеверията започват там, където свършват отговорностите и вървят ръка за ръка с безотговорността. Иначе щеше ли да има толкова суеверни хора напоследък у нас.

Какво се случи на улица Московска - митинг на хора в кукерски одежди да гонят злите дупки в София.

--------------------
"Ако някой ден пак имаш нужда от помощ, ако изпаднеш в беда и някой трябва да ти подаде ръка, за да те измъкне...Моля те, не се колебай, а веднага върви по дяволите.. "

Ооо ...
~

Регистриран: 06.09.2006
От: София
    #2622997 - 11.05.2010 00:28 [Re: nita]

Цитат:

Е такива дупки и толкова на брой като сегашните, все си мисля, че не е имало досега.

Опитвам се да превъртя лентата назад.

Дупките при нас са връстници на демокрацията - следователно символ на демократичните промени у нас.

Най-мръсно май беше при Янчулев, дупките 'Янчулевки' не са за забравяне - коли потъваха в тях.

А подлезът ЦУМ - Пиротска - Халите от луксозно място се привърна в контейнер на боклук и тоалетна. Изпъплиха просяците, ...

Повече еко/санитарна полиция и чистачи ни трябват - такива мърляви градинки и улици като у нас май никъде няма.
Естествено ще ни вдигнат данъците, но не знам как иначе ще се промени ситуацията.
-------------

krasi321
неориентиран

Регистриран: 23.04.2016
    #3361886 - 23.07.2016 21:49 [Re: Ооо ...]

Сега сме вече 2016 и много от дупките са премахнати, много от улиците са ремонтирани и основни възли оправени. Къде, къде по-добре се пътува сега, но има и още много работа да се извършва. Все още имма дупки и пътни проблеми.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 15614

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.276 seconds in which 0.269 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.