Форуми » Спорт » Формула 1

Страници: 1
Ботичели
крайно неориентиран
*

Регистриран: 14.01.2016
От: Пловдив, България
Коментари за Формулна игра сезон 2016
    #3347254 - 02.04.2016 16:28

От сезон на сезон, от година на година Формула 1 - все по-скучна, победителите - предизвестени. Що ли си губя времето с тия смешници с техните автомобилчета от детската панаирджийска въртележка!

--------------------
"Ако искаш другите да спрат да обсъждат някаква тема, първо ти млъкни!" Луций Аней Сенека (4 г. пр.Хр.-65 г.сл.Хр.)

Редактирано от Дон Кихот (02.04.2016 17:01)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Дон КихотАдминистратор
с мелниците...

Регистриран: 30.08.2004
От: на проветриво...
Re: Коментари за Формулна игра сезон 2016
    #3347257 - 02.04.2016 17:02 [Re: Ботичели]

мисля, че не уцели правилната тема за коментари, да не говорим, че самия коментар дори не заслужава да му се отговаря...

д.К.

--------------------
А Дон Кихот прегърнал здраво чашата
в кръчмата спореше със неверници...
...къде започва пътя към надеждата
и свършва кръстопътя на умората

Абуто
АйДутин

Регистриран: 25.09.2005
От: изтрезвителното
    #3350479 - 19.04.2016 03:40 [Re: Дон Кихот]

Стана добро съствзание в Китай. Кофти, че Фетел се поизложи тоя път. Ако е мъжкар, трябва да се извини за приказките си по адрес на Квят. И може да спомене, че и Кими далеч не бе "невинен" в цялата ситуация. Евала на шефа на Ферари Маурицио Аривабене - "това не е игра на Монополи... Фетел и Кими биха направили същото, ако бяха в позицията на Квят".
Трябва да започна с повече доверие в прогнозите си за Ред Бул.

--------------------
λύκοι θα υπάρχουν
όσο θα υπάρχουν πρόβατα

Ботичели
крайно неориентиран
*

#3352150 - 01.05.2016 13:49 [Re: Абуто]

Лекето с мерцедеса дотолкова е фалшив образ, че съм го изключил от прогнозите си за последните няколко кръга на Формула 1. Това е мъжки спорт, не място за кукли, независимо от подредбата в класирането. Мъжкарите са Фетел, Ботас, Райконен, Маса, Алонсо, Рикардо, Бътън, младоците Квят, Верстапен. Дори Хамилтън напоследък започна да става симпатичен, когато мъжки се бори с неприятностите, които го преследват напоследък.

--------------------
"Ако искаш другите да спрат да обсъждат някаква тема, първо ти млъкни!" Луций Аней Сенека (4 г. пр.Хр.-65 г.сл.Хр.)

Ботичели
крайно неориентиран
*

#3362509 - 30.07.2016 08:02 [Re: Дон Кихот]

Цитат:

мисля, че не уцели правилната тема за коментари, да не говорим, че самия коментар дори не заслужава да му се отговаря...

д.К.

Re. Донки Хот: Когато писах ей това:
Цитат:

От сезон на сезон, от година на година Формула 1 - все по-скучна, победителите - предизвестени. Що ли си губя времето с тия смешници с техните автомобилчета от детската панаирджийска въртележка!

...имах предвид настоящата ситуация във Ф.1, до която доведоха шибаните изсмукани из пръсти допълнителни ограничения за тимовете и пилотите на някога най-интересното състезание. Вече могат да си поканят Спец да им прави прогнозите вместо да се хабят да въртят по пистата. И когато не седем, а цялата първа десетица в поредния кръг бъде така предвидима, това ще е краят на Ф.

Рутината погубва интереса, любопитството, любовта не само в брака. Оттук нататък какво очаквате, освен 1. и 2. Мерцедес; 3. и 4. Ред Бул; 5. и 6. Ферари; 7. и 8., 9. и 10. ас със затихващи функции като Алонсо, Бътън, Грожан, Маса или трошач на болиди като Перес, Малдонадо, Наср, Магнусен и пр. Абсолютна скука и отлив на феновете.

Не е заяждане, а печал, дами и господа! Където влязат далавераджиите с големите пари, всичко отива по дяволите в спорта. И така е не само в професионалния бокс напоследък, с футбола у нас и по света.

--------------------

Дон КихотАдминистратор
с мелниците...

Регистриран: 30.08.2004
От: на проветриво...
    #3362511 - 30.07.2016 08:24 [Re: Ботичели]

колега моито уважения, но във Ф1 винаги е имало доминиращи тимиве... сега са Мерцедес, преди бяха Ред Бул, преди това Ферари... още помня времето когато Уилямс направиха "самолет" с активното окачване, с който дори и Жак Вилньов, който не беше карал във Ф1 да спечели тилта помните ли когато Макларън-Хонда изпреварваха всички на пистата с по една обиколка /поне/

винаги има отбор, който най-добре се ориентира в конкретните условия и ограничения и извлича максимума, когато се направи промяна в правилата - за кратко настъпва промяна на статуквото и на лидера

честно казано - по-безинтересни бяха сезоните 2-3 години назад, когато освен, че се знаеше лидера - то нямаше и изпреварвания и интрига за останалите места сега поне това се вижда - някъде повече, другаде по-малко всички знаем, че има писти на които изпреварването е било и ще си остане трудно

благодаря за коментара все пак

д.К.

--------------------
А Дон Кихот прегърнал здраво чашата
в кръчмата спореше със неверници...
...къде започва пътя към надеждата
и свършва кръстопътя на умората

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  V.I.P, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Можете да добавяте нови теми
Можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 1028

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.008 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.