ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Родители и деца

Страници: 1
Niko93
новак

Регистриран: 25.04.2015
Писва ми... Какво да правя?!!
    #3362805 - 02.08.2016 17:58

Направо започвам, защото няма пред кого да си излея душата и това което в нея, защото сигурно ще е чернилка и по-малко от другите човешки чувства. До толкова съм изнервен и ми пуши главата от проблеми, че няма и накъде нервите ми са опънати като стоманени въжета от скандали и простотии. В нас постоянно има скандали, на които вече наистина не мога да издържам психически(главно породени от майка ми, която намила 5-6 неща по 2-3 хиляди пъти в годината). Постоянно ме цепи глава, под свръхнапрежение съм, нямам работа на всичко отгоре (не е защото не си търся, защото знам, че повечето от вас ще си кажат "Ха, поредното леке което си седи в тях или седи до задника на техните", бил съм на борса, предлагат най-лайняните работи, от скапаняци, които си пускат кукичката само за кеф. Постоянно се ровя в сайтовете за обяви, пускам Св-та, чакам и накрая нищо(или ми звънят разни лъжльовци или пък се стига до интервю, с шефове, приличащи на бивши бабанки. По моя край работа няма, не е като в областните) От една страна е майка ми, от втора - брат ми, третата страна са изкукалите ни старци, които ни пилят нервичките. Искам да имам гадже, но как - без кинти, без работа, без книжка съм пълен шах. Преди това осем години страдах по несподелена любов, и оттогава пък все проблеми у дома - скандали, крясъци, безпаричия, ремонти, лош късмет и липса на такъв....От какво идва това нещо не знам, магия ли, заключен късмет или някакво родово проклятие, но ни влияе много зле. Посъветвайте ме нещо, какво да правя, бушоните ми в главата гърмят, а не мога да си го изкарам на нищо щото с гнева, които съм натрупал, трябва да потроша къщата,а баща ми да потроши мен от бой. Не ме насочвайте, към психиатри, нормален съм си.

Редактирано от Niko93 (02.08.2016 18:26)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
angeloak1
ентусиаст

Регистриран: 25.02.2014
Re: Писва ми... Какво да правя?!!
    #3362806 - 02.08.2016 18:24 [Re: Niko93]

Мислили ли сте да се преместите в голям град, където ще имате повече шансове за работа? Ако стиснете зъби може да си намерите по-евтина квартира на някой таван без баня и да ползвате градската (или квартира с хазяйка) като студентите. Така описаната ситуация може да се подобри само с радикални мерки като изнасяне от къщи. Ако нямате начални средства за начинанието хванете се временно на една от тези работи дето са л*****и. Целта оправдава средствата.

Niko93
новак

#3362807 - 02.08.2016 18:34 [Re: angeloak1]

То е хубаво, да се хвана, но точно тия дето пускат лайняните работи, си имат изисквания като от Хиляда и една нощ. Един път така ме пратиха от смотаняшката борса за един строителен магазин, продвачката като ме видя, започна едни увъртания от сорта на "Ама, ти си доста слаб, дали ще издържиш на тая работа да мъкнеш торби цимент и шпакловка", само и само да и се махна от главата и да не ме вземе, идеше ми да и избия зъбите с два юмрука, но си казах, че не си струва за някаква помивка с едва кретащо строително бардаче. Видял съм доста такива.

angeloak1
ентусиаст

Регистриран: 25.02.2014
    #3362810 - 02.08.2016 18:39 [Re: Niko93]

А защо не кандидатствате за работа в градовете около вас, областен и по-малки? Ако излезе интервю ще можете да отиде. Ако излезе работа, тогава ще търсите и евтина квартира или само стая.

И още нещо. Ако наистина искате каквато и да е работа, отивайте на място, ако в обявата си пише къде е работата. Шансовете да ви забележат и наемат ще се увеличат

Редактирано от angeloak1 (02.08.2016 18:41)

Niko93
новак

#3362812 - 02.08.2016 18:50 [Re: angeloak1]

А, ти от коя планета падаш. Да не мислиш, че като ме викат на интервю е в някой бар или кафене, естествено, че ме викат в самата месторабота. В първия си коментар, съм го казал, а и шефовете са, такива надувки, че няма и накъде повече. За градчетата около мен ще ми е малко далечно да пътувам понеже съм от Павликени (Великотърновския регион) единственият ми шанс, ще е да се пренеса (за първо време и докато си стъпя на краката) при братовчедката ми в Велико Търново , която е семейна с две малки деца, но ако трябва ще и помагам да ги гледа и да бачкам едновременно.Това за тавнските стаи ме кефи, много, винаги съм мечтал да живея в таванска стая, ако е обзаведена и с прилична баня и тоалетна поне.

Редактирано от Niko93 (02.08.2016 19:03)

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Hard Rock fan 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 698

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.017 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.