ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Избори

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Jores
Tester Independent

Регистриран: 15.05.2012
От: Пловдив, България
Re: Поздрав за осмелилите се да гласуват, въпреки омерзението!
    #3050330 - 12.05.2013 07:34 [Re: Jores]

--------------------
Если нельзя, но очень хочется, то можно!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Jores
Tester Independent

Re: Защо да не гласувам за ГЕРБ!
    #3092660 - 27.09.2013 07:43 [Re: tisss]

Цитат:

Цитат:

...ако си решил да си ми опонент, избрал си грешна тактика. Само с прилагателни, батьовото, нема да стане!
Пробвай да аргументираш нападките си към мен. Посочи невярното в онова, което съм написал, а не празни, нищо не означаващи думички.
От всичко, което си написал, мога да направя извода, че ти си припознал в ГЕРБ и лично в нейния Неформален Лидер, единствения носител на ред, справедливост, просперитет, благоденствие, щастие, благосъстояние... и т.н.? Така, както преди припозна за същото СДС, после НДСВ и Н.В. Царя на Българите Симеон ІІІ, после АТАКА и отново силната десница, този път на В.Сидеров, а сега ГЕРБ и друга силна Десница... Е, до кога?! А да се спасяваме вече сами, а? Нека минем без Месии, кво мислиш по въпроса? Или да е поединично?

Понятието "приоритети" говори ли Ви нещо? България като блато, в което гъмжи от алигатори - така ни вижда държавата западен експерт. И ако продължим да ровим срещу всеки, успял да обедини мнозинството излезли от апатия български граждани срещу фирмата "БСП & ДПС", аз съм на негова страна, въпреки че между нас казано, Lightning, откакто се е появила политическата формация АТАКА гласувал съм, и пак ще гласувам за АТАКА. И то е пак по същата логика на приоритетите.

А риторичният въпрос, с който открих тая тема във форума, е да подсети българина, че и апостол Павел преди да стане ученик на Иисус, е бил известен като Савел Разбойника - най-жесток гонител на християните.

Бъдете здрав! И благодарности, че ме чувствате по-млад от Вас.

tisss

Джефри ван Орден*

Джефри ван Орден дойде в България да ни поздрави за членството в ЕС, каза дословно: "Вие сте блато на алигатори... не мога да понеса, че вие сами съсипахте едно прекрасно предприятие, наречено "АЕЦ Козлодуй"...”

През 2008 година, президентът на Световната ядрена асоциация Джон Рич заяви пред bTV:

"Производството на електроенергия в рамките на територията на България е суверенно право и отговорност и ако международните стандарти са изпълнени, страната трябва да изпълни отговорностите си най-напред спрямо собствения си народ."

Нима това не са уважавани люде? Нима думите им са лъжа или са продиктувани от някакви игри? Защо отвън, чужденци трябва да ни отварят очите за нещо, за което родните политици си правят оглушки?

No comment

* Джефри ван Орден е британски политик и бивш военен офицер (бригаден генерал, 1991). Понастоящем е евродепутат от Консервативната партия, представляващ Източна Англия. Завършил е военно офицерско училище (1964), след което служи в Разузнавателния корпус на Британската армия до 1985 г. След това е инструктор в Генералщабния колеж в Хамбург (1985-1988) и началник-щаб на британския сектор в Берлин (1988-1990). Работи за кратко в Лондон, а после е в Международния военен щаб в централата на НАТО в Брюксел (1991-1994), с което завършва военната си кариера. Достига до звание бригаден генерал (1991). От 1995 г. работи като старши служител в апарата на Еврокомисията по външна политика и сигурност. За първи път е избран за депутат в Европейския парламент през 1999 г., откогато е и докладчик за напредъка на България по пътя към членство в Европейския съюз. Нареждан е сред най-ревностните поддръжници на удължаването работата на ІІІ и ІV блок на АЕЦ „Козлодуй“. Из уикипедия...

--------------------

Jores
Tester Independent

#3093168 - 29.09.2013 03:19 [Re: Jores]

Цитат:

Джефри ван Орден*

Джефри ван Орден дойде в България да ни поздрави за членството в ЕС, каза дословно: "Вие сте блато на алигатори... не мога да понеса, че вие сами съсипахте едно прекрасно предприятие, наречено "АЕЦ Козлодуй"...”

През 2008 година, президентът на Световната ядрена асоциация Джон Рич заяви пред bTV:

"Производството на електроенергия в рамките на територията на България е суверенно право и отговорност и ако международните стандарти са изпълнени, страната трябва да изпълни отговорностите си най-напред спрямо собствения си народ."

Нима това не са уважавани люде? Нима думите им са лъжа или са продиктувани от някакви игри? Защо отвън, чужденци трябва да ни отварят очите за нещо, за което родните политици си правят оглушки?...

Та възниква въпросът: освен Иван Костов, кои още са алигаторите наред с Инкасатора Румен Овч., другими славами: кои са останалите?

"Да започнеш в „Белене" бизнес с 18 милиона лева е просто смешно. В проекта има доказани злоупотреби от АДФК за стотици милиони левове. И прокуратурата дотук не е направила нищо. А в същото време в един момент се появяват двама неуспели политици - госпожа Капон и господин Иван Иванов от ДСБ, които явно искат да се върнат на политическата сцена, изваждат едни фактури и изведнъж прокуратурата се разтича...

Подозрително е, че магистратите не са се възползвали от доклада на АДФК за „Белене", добави Гамизов.

Според него, арбитражът ще бъде загубен умишлено за АЕЦ „Белене".

"След това ще застанат нагло пред нас и ще ни попитат: „Ще плащаме 1 млрд. на руснаците за загубеното дело, или ще строим Белене?"- смята Гамизов.

„АЕЦ „Белене" няма да я има, защото ако я има, България ще умре. Яхти, частни самолети, алчни любовници и всякакви такива гнусотии на фона на умиращите българи е доказателството за геноцида срещу нацията ни. Ние сме най-бързо изчезващата нация. И едно от нещата е фактът, че сме единствената нация, при която има организирана престъпност в енергетиката, а другата престъпност е директно контролирана от службите за сигурност.

Вж. http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2325919

--------------------

Jores
Tester Independent

Абсолютна хармония, обноски и шик в Народното събрание...
    #3097182 - 12.10.2013 12:26 [Re: Jores]

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов изненада мнозина с постъпката си. Той поиска от лидера на ДПС Лютви Местан да бъде извинен за подвикванията на депутатите от партията му за това, че е доносник.

Борисов призова от парламентарната трибуна да не се внушава омраза между политическите партии и парламентарните групи, тъй като всички освен националистическата партия „Атака” се кълнат в европейските ценности.

На свой ред Местан прие извинението и подчерта, че не трябва да се правят лични нападки, при все че политическият език може да бъде остър, пише Новини.бг. Вж. http://24newsbg.com/%D0%B0%D1%82%D0%B0%D...%BB-%D0%B2.html

--------------------

Jores
Tester Independent

Re: Абсолютна хармония, обноски и шик в Народното събрание...
    #3098790 - 18.10.2013 10:57 [Re: Jores]

ПЕТ ГОДИНИ БЕЗ НЕЗАБРАВИМИЯ АХМЕД ЕМИН

...Кървавият инцидент в дома на Доган стана разделителна линия, която промени завинаги Сокола и партията му.

Самоубийството на Емин сложи край на различното мислене и насади страх, мълчание и тишина в партията, призвана да брани правата и свободите на хората. Сложен е край и на прякото общуване между отделните фактори в ДПС, парализирано е свободното говорене. Доган загуби дясната си ръка Касим Дал, който отказа да работи за ченгета на ДС и си създаде своя партия.

Така лидерът на формацията, която два пъти е била мандатоносител, а днес управлява България чрез марионетката си БСП, изпадна в политическа изолация. Вж. http://www.burgasnovinite.bg/Liani-ubiistvo-Ahmed-Emin.html

--------------------

stanikoto
неориентиран

Регистриран: 18.10.2013
Re: Абсолютна хармония, обноски и шик в Народното събрание...
    #3098828 - 18.10.2013 14:51 [Re: Jores]

Ужас!! Много жалко!

kamen.ivanov
неориентиран

Регистриран: 16.08.2016
    #3364580 - 18.08.2016 13:10 [Re: tisss]

Тоталитарни методи прикрити с демократични намерения.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 23146

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.029 seconds in which 0.015 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.