ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Родители и деца

Страници: 1
Niko93
новак

Регистриран: 25.04.2015
Мисля,че нашите ме мразят .....
    #3365341 - 25.08.2016 13:42

Направо започвам ,без обяснения .Мисля ,че нашите ме мразят .Както искайте ме разбирайте ,но отношението им е такова ,че по всичко личи колкото и да въртят и сучат и да се правят на добрите родители .Въпреки ,че го плюят до една степен все приказват за брат ми - как той имал работа,изкарвал пари ,а аз съм бил мързеливец който седи пред компа и харчи ток и едва ли не пройдоха .Разберете ме и аз искам работа,гадже ,пари ,но как .Не мога да хвана първата видяна от улицата и после нашите и за нея да ми пилят каква е и що е .В момента сме и в трудно положение ,щото баща ми няма много работа ,и му е разбираемо да е изнервен , но за всяко нещо ми пилят на главата .Не прави това,не яж това ,то е за някой си,не се излежавай до късно .Е аз какво съм вече ,човек ,изрод ,куче или...нещо друго ,пусна си някое предаване да гледам да се разтоваря от стреса ,майка ми вика "Сега тия извънземни ли ще гледам " , а аз трябва ли да и гледам турските и индийски сапунерки. Нямам угодия на никой ,колкото и крив да им бъде брат ми ,все си затварят очите за него ,а аз да ям бакиите .Не мога така ,щото ще ми писне някой ден,и няма да бъда толкова добър в живота си както досега.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Hard Rock fan 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 681

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.015 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.