ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Пазарът

Страници: 1
aleksandar069
неориентиран

Регистриран: 28.08.2016
Бижута на едро?
    #3365678 - 28.08.2016 19:42

Здравейте!

Понеже живея във Черна Гора (Montenegro), тук вече скоро 3 години се занимавам със продажба на бижута чрез Фейсбук.
Тук във Черна Гора (Montenegro) няма търговски център, или подобно, кадето може да си купиш стока на едро и на ниски цени.

Искам вашата помощ. Ако знаете къде, във България, има да се купи бижута на едро (гривни, пръстени, гердани, обици...) бих ви помолил да споделите тук със мен или ми испратете мейл. aleksandar069@gmail.com
Преди няколко месеца, от един човек във Черна Гора (Montenegro), купих бижута на едро от него. Понеже той каза, че повече няма да се занимава със пордажба на бижута, аз купих от него бижута за около 400 лева. Моля ви, погледнете снимките за да видите за какво бижу става по въпрос.

Снимките...

Човека, от където ги купих от него, го попитах от къде точно е вземал (купувал) бижутата. Той каза, че ги е вземал от Варна, и че само толкова може да ми каже.
Ако знаете, дали има някакъв магазин за едро във Варна, или ако има такива бижута на едро във някой друг град, или във Стоковия Базар Илиянци, моля ви, кажете ми.

Много ви благодаря!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 557

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.015 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.