ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Медицина

Страници: 1
shiver
неориентиран

Регистриран: 03.09.2016
Тръпки
    #3366209 - 03.09.2016 21:02

Здравейте! Значи моето не е точно проблем, а по-скоро нещо, което не зная как да си го обясня, та затова реших да питам тук, евентуално дали няма някакво медицинско обяснениие. Може да прозвучи странно, но често ми се случва да усетя тръпки, нещо като леки електрически импулси, които започват от основата на черепа и преминават надолу по цялото тяло. Дотук няма кой знае какво странно, на всеки се е случвало да го "полазят тръпки". Работата е там, че аз мога съзнателно да създавам тези тръпки. Тук вече навлизаме в територията на странното, според мен. Мога да кажа, че не се дължи на емоционална възбуда или поне не винаги. Например от скоро започнах да се опитвам да медитирам, и в един момент, както съм си затворил очите нещо като малка електрическа експлозия "избухва" така да се каже точно от темето и тръгва по цялото тяло.
Разбира се, това е пример за несъзнателно възникване на тръпки, но както казах мога по желание и по всяко време да "създам" такива тръпки, освен ако не съм емоционално претоварен или прекалено изморен. Итова е откак се помня, дето се вика. Темата е съвсем сериозна, доколкото мога да ви уверя. Дали пък не е нещо нормално? Може, но не съм чувал, нито познавам някой, който да го прави, или поне да си признае, дето се казва.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 19 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova, Dr.G 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 293

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.038 seconds in which 0.026 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.