ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция и живот в Канада

Страници: 1
fangatau
безкраен
**

Регистриран: 28.06.2010
Емиграция в Канада при отпадане на визите
    #3367115 - 12.09.2016 10:48

Здрвейте,
Много упорито се говори че Канада ще премахне визовите ограничения за българи. Това разбира се, няма да даде право на работа.
Моя въпрос е, ако визите отпаднат, какви са възможностите бг гражданин да озакони престоя си и да започне да работи легално. Предполагам че ставя дума за съдебни дела.
Като се има в предвид че чехи и поляци отдавна получиха възможност за безвизово пътуване, сигурен съм че много от тях са потърсили такъв вариант и сигурно са намерили законови вратички. Въпроса ми е към българите в Канада.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
paul_v

**

Регистриран: 11.05.2010
От: USA
Re: Емиграция в Канада при отпадане на визите
    #3367229 - 12.09.2016 23:08 [Re: fangatau]

Следя Канадската имиграция - това део излиза като закони ,правила и т.н от някъде 2002 , откак преди 5 години доидах в УСа вече съвсем бегло но последнага година смениха имиграциония закон - кажи речи без да си намериш работа още като си извън Канада е много трудно да събереш точките.
Това по идея не те интересува щото ти смяташ да не ползваш легална имиграция но все пак говори нешо и поне за мене е че не им трябват вече толкова много хора колкото взимаха преди.

То за тия дет отиват с имигрантски визи трудно си намират нещо свясно а пък ти като си нелегален не ми е ясно какви пари ще правиш...

Не че няма една купчина имиграциони адвокати дето да ти вземат парите де ама както се казва ти давам подказка за четене между редовете....

Отделно моито лично менне е че това с махането не визите е локум .... по ред причини я стане , я не..

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Lothian 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2571

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.037 seconds in which 0.025 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.