ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Съвети

Страници: 1
marismith
неориентиран

Регистриран: 21.09.2016
Съсипана съм
    #3368308 - 21.09.2016 08:24

Здравейте...не знам от къде да започна,дори не знам на кого да си споделя проблема. На 19 години съм. От малък провинциален град,без абсолютно никаква перспектива. Кандидатсвах в Софииски унивеситет и последна надежда за някакво развитие в живота ми. Баща ми е пиян всяка вечер карат се с майка ми и като цяло не получавам никаква подрепа от тях. Когато разбрах,че не съм приета просто се сринах. Разплаках се,звъннах им,а те ми казаха просто "Недей да плачеш. Чао." Макар никога да не съм била подрепяна от тях реших,че поне в този момент ще получа някаква родителска подрепа. Но такава така и не получих. Два дни не мога да се успокоя и да спра да плача. Чувствам се толкова наранена от отношението на родителите ми. Пиша във форум "Съвети",защото въпреки всичко продълажам да се стремя сама да променя нещата. Щях да живея при леля ми. Не съм човек,който излиза по дискотеки и нощни клубове. Не харча парите на родителите ми. И леля ми предложи след като не съм приета да отида да работя там,да си спестя пари и да кандидатсвам следващата година. Попитах баща ми,a той каза само "Ще видим." Не мога да замина без негово позволение. Дайте ми съвет как да го убедя.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 751

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.021 seconds in which 0.011 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.