ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Хомеопатия и Алтернативна медицина

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
tsokala
неориентиран

Регистриран: 24.06.2010
Re: Лечение на безсъние
    #3293909 - 17.07.2015 11:46 [Re: konstantin72]

Какво мислите за тези продукти? Дали биха помогнали при стрес и безсъние http://bg-fitness.com/bilkovi-produkti/uspokoitelni-na-bilkova-osnova

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
KFS
радиестезист

Регистриран: 09.09.2015
От: Варна , България
    #3307385 - 23.09.2015 10:51 [Re: Анонимен]

Както преди час открих нова тема -Коректор на функционалното състояние на био- организми , намерих и сайт на български в който са изброени много Коректори на функционалното състояние. Там има и №12, за безсъние.Може да прочетете повече на сайта http://centr-region.bg , а който иска може да прочете в оригинал на руски език на http://www.centr-region.org. Приятен ден!

KFS
радиестезист

Регистриран: 09.09.2015
От: Варна , България
    #3311100 - 09.10.2015 11:05 [Re: Анонимен] Прикрепен файл (12 тегления)

Безсънието се придобива по някаква причина.Това не е болест , а състояние на организма. С използването на КФС 12 - Вие помагате на организма си да преодолее състоянието в което се намира и да започнете да спите нормално.Този КФС работи и ДЕЙСТВА НА ФИЗИОЛОГИЧНО И ПСИХОЛОГИЧНО НИВО ПОСРЕДСТВОМ КОСМОЕНЕРГЕТИЧЕСКИ КАНАЛИ.Употребата на чиста питейна вода е условие за работата.

mariqhristova
неориентиран

Регистриран: 06.06.2016
    #3357229 - 06.06.2016 11:18 [Re: Анонимен]

Относно безсънието, искам да ви споделя и моя проблем. Та, преди известно време бях прочела ето тук /bomb.bg че ароматерапията лекува редица заболявания, включително и безсънието...това произхожда от успокояването на възбудената нервна система, която всъщност не ни позволява да се потопим в света на сънищата...етеричните масла ми помогнаха да се отърва от този вкоренил се в живота ми проблем. Силно го препоръчвам, но е добре преди това да се осведомите лично, с цел прилагане на най-подходящите масла и по възможно най-рационалния начин.

Редактирано от Nadin (11.06.2016 02:05)

Мартин Мирчев
неориентиран

Регистриран: 21.05.2015
    #3367556 - 15.09.2016 17:00 [Re: mariqhristova]

Здравей!
Знам от приятел, че проблемите свързани със съня могат да се лекуват. Той ходи на Боуен терапия в град Сливен. Мисля, че успяха да му помогнат. Можеш да прочетеш повече и да намериш къде предлагат такава терапия в твоя град.

venkata
неориентиран

Регистриран: 23.08.2016
    #3369149 - 27.09.2016 16:08 [Re: tsokala]

Безсънието си има причина. В повечето случаи се оказва, че се дължи на занижени нива на серотонин в кръвта. Всички останали " екстри " са вследствие от това - чувство на паника, тревожност, световъртеж, мигрена. Нз за успокоителните, те са нож с две остирета. Претъпяват емоциите, но и много лесно можеш да привикнеш към тях. До нас има дрогерия където предлагат здравословни храни и натурални продукти. Там има такъв продукт - 5 - НТР - пет - хидрокситриптифан на Грийн хелт. Мисля, че струва около 20 лева. Ще потърся линк и повече инфо.

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 5 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 12826

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.055 seconds in which 0.04 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.