ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Окултизъм и Мистика

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
chir
рекордьор

Регистриран: 11.07.2005
Re: Съществува ли " третото око " у човека ?
    #2242677 - 08.11.2008 12:37 [Re: rvb]

Ами няма вежда .
Разгледай по - добре снимките на йогите , които са на линковете , които съм изпратила в самото начало на темата . "Третото око " всъщност е епифизата на човека - жлеза с вътрешна секреция , с недокрай изучена функция в човешкия мозък ...
В някои митологии се разказва за великани , които са живеели на Земята отдавна и те са Циклопи ( с едно око точно в средата на челото ) Някои хора , срещали се с извънземни - също разказват за съществуване на едно око на главата тоест циклопи .

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Ich

Регистриран: 06.01.2008
" третото око " и миналите животи ?
    #2243160 - 09.11.2008 14:51 [Re: marushka]

Цитат:

Фриенд всеки може да си отвори "Третото око",така ми отговаря моят духовен учител Иеова, не само баба Ванга и другите пророци и ясновидци. Стига един човешки индивид да си разбере силата на таланта си от миналите си животи.

А не е ли по-логично да предположим,
че разбирането за миналите животи (ако такива сме имали) се получава
в резултат (след) отварянето на третото око (ако такова съществува)?

marushka
пристрастен

Регистриран: 13.09.2008
Re: " третото око " и миналите животи ?
    #2243906 - 10.11.2008 21:28 [Re: Ich]

Цитат:

Цитат:

Фриенд всеки може да си отвори "Третото око",така ми отговаря моят духовен учител Иеова, не само баба Ванга и другите пророци и ясновидци. Стига един човешки индивид да си разбере силата на таланта си от миналите си животи.

А не е ли по-логично да предположим,
че разбирането за миналите животи (ако такива сме имали) се получава
в резултат (след) отварянето на третото око (ако такова съществува)?

Да Иш и аз така мисля, че разбирането за миналите животи се получава в резултат след отварянето на третото око. Но ще попитам моят духовен учител Иеова за това пак. А то съществува, макар че е скрито в главата то съществува, стига човек да знае как да си го отвори. Примерно ти Иш какво обичаш най-много да правиш? И от това се разбира какъв
или каква сте били в минали животи. Аз си го отворих като
четях книгите на Лиана Антонова. И си рекох дали и аз ще мога като нея да пиша чрез автоматично писане и положих усилия като че ли май не се иска много усилия. Просто защото много обичам да пиша и да печатам и си рекох защо да не опитам като Лиана - и положих ръката си на белия лист с химикала и я отпуснах без да натискам ръката си като не мислех за нищо друго, а само в това че вярвам в нещото в неизвестната духовна сила наречени богове. И се започна така - винаги започва така: Говори Иеова /защото вярвах в Иеова/ Исус Христос е мой син и дойде на земята в плът и кръв. Доста хора ме питат как съм се свързвала с духовния учител и аз винаги отговарям не крия, защото не съм егоистка. Правя безплатно прегледите за миналите животи. Не печеля хич от тази работа. Просто ми прави удоволствие.

--------------------
http://filosofia-religia.blogspot.com/

cvar4o
неориентиран

Регистриран: 23.10.2016
Re: Съществува ли " третото око " у човека ?
    #3372772 - 23.10.2016 22:54 [Re: chir]

Здравейте нов съм във форума отскоро правя упражнения за отваряне на третото око.
Започнаха да изникват доста въпроси на които никъде не намирам отговор . Моля
ако има някой с отворено трето око който желае да ми пише на скайпа който е cvar4o
не тук защото по често си влизам в скайпа отколкото в многото форуми .

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  marinkoff, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 9567

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.095 seconds in which 0.09 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.