ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция и живот в Западна Европа

Страници: 1
dessizlati
неориентиран

Регистриран: 10.08.2016
Анкета - молба за подкрепа
    #3363433 - 10.08.2016 11:38

Здравейте!
Нужна ми е Вашата подкрепа. В момента работя по проект към университета в Дрезден, изследващ поведението на българите в Германия. Основният въпрос, на който бих искала да отговоря, е, дали фактът, че живеем трайно извън пределите на България, влияе на начина, по който общуваме.
В рамките на този проект съставих анкета и ще съм Ви много благодарна, ако отделите време (ок. 30 мин.) и я попълните. Всичко е напълно анонимно, т.е. самата анкета съдържа въпроси за семейното положение, пол и т.н., но не и за лични имена или контакт. Това е адресът: http://www.q-set.de/q-set.php?sCode=DTPSRUJBCBYD.
За мен е много важно да намеря достатъчно участници, за да може и резултатите да са възможно най-обективни, така че всяка попълнена анкета е огромна помощ!
Предварително Ви благодаря и, ако имате въпроси и коментари, ще се радвам да им отговоря!
Сърдечни поздрави,
Десислава

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
admiralМодератор
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
Re: Анкета - молба за подкрепа
    #3373990 - 04.11.2016 09:33 [Re: dessizlati]

Анкетата вече не е активна.

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 797

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.007 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.