ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Култура и Изкуство » Фантастика и фентъзи

Страници: 1
1253
неориентиран

Регистриран: 16.11.2016
Очаквам да втория сезон на поредицата "Чернобил"
    #3376536 - 16.11.2016 12:49

Аз не знам дали има почитатели на руския научно-фантастичен сериал "Чернобил. Забранена зона", но само в случай, че искате да се информира, че стрелбата на 2-ри си сезон най-накрая приключи.
Лично аз мисля, кощунство да стреля серия от всякакви човешки трагедии като Чернобил или потъването на Титаник, но като фен на научната фантастика, признавам, че 1-ви сезон на шоуто е наистина пристрастяване, и неговата втора сезон бих се очаква да се види, че в Още го фаулира след историята момчета vlipnuv, предотвратявайки аварията в атомната електроцентрала в Чернобил, като предизвика аварията в атомната електроцентрала в Съединените щати, където и до днес и е заснет на 2-ри сезон.
Колко не са опитвали в социалната мрежа, за да се раздели на актьорите от факта, че в това продължение, и как тя ще приключи, но момчетата не желаят да се изстреля нагоре и това е, което те направиха с изпълнителния ролята на Гоша, когато той реши да ни разкрие тайните на 2-ри сезон.

https:// />

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  nousha 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 615

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.021 seconds in which 0.011 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.