ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Спорт » Други

Страници: 1
marto_6ax
неориентиран

Регистриран: 17.11.2016
Ски / Сноуборд / Туризъм , Високо качество на неустоими цени!
    #3376700 - 17.11.2016 16:25

Здравейте , приятели!

Както всички виждаме и усещаме , зимата вече чука на вратата и съвсем скоро ще влезе през нея в страната ни!
Правя тази тема с цел да предложа висококачествени продукти на силно конкурентни цени в страната ни , като мога да заявя , че по-добри цени няма да намерите в рамките на България.
В момента работим по сайт , които в най-скоро време ще бъде активен , но дотогава , ако някой от Вас се интересува от зимни спортни стоки и търси най-доброто съотношение цена-качество , свържете се с мен на координатите , които ще оставя по-долу .
Мога да Ви предложа голяма складова наличност ски , ски автомати , ски обувки , сноуборд дъски , автомати , обувки , щеки , каски , очила , протектори , якета , грейки , панталони и още много други , които могат да Ви помогнат да прекарате по-пълноценно и безопасно времето си по пистите.
Работим с водещи , доказали се по света и в шампионската купа марки като Head , Atomic , Rossignol , Fischer , Salomon , Volkl , Dynastar , Nordica , Tecnica , Dolomite , Lange , Cebe , Bolle , 686 и много други. Гарантираме за ниски цени и автентично високо качество! Всички продукти са внос от Австрия и Германия.
Имаме физически магазин в Банско , но ако Сте от София , се свържете с мен , за да отидем заедно в склада ни , където да Ви помогнем да направите най-подходящият избор за Вас!
Благодаря Ви за вниманието!

Мартин Шахонов - 0887788993

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 379

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.012 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.