Форуми » Спорт » Бодибилдинг и Фитнес

Страници: 1
Bobby123
БИЯЧ
***

Регистриран: 16.08.2016
Мнения: 99
Дека-дураболин проблем
    #3376988 - 19.11.2016 05:39

Пиша това защото съм много притеснен. Взимам анаболи от около два месеца и в момента правя цикъл с дека дураболин, тестостерон деканоат и винсърол.
През последните две седмици започнах да виждам и чувам странни неща. Усещам все едно ме лази буболечка по ръката, когато погледна нищо няма. После ми се струва че чувам някой да не вика или пък че телефона ми звъни. Нито обаче тел ми звъни нито има някой в стаята да ме вика.
Кулминацията беше онази сутрин. Станах от сън, седнах на бюрото. Деката седеше на бюрото. Изведнъж една ампула дека-дураболин стана и започна да ми говори. Каза "Здрасти Боби".
Много съм притеснен. Не знам дали това е от анаболите или от нещо друго.


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1



Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  SaTyR 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 296

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в



ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.014 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.