ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1
Nataly
неориентиран

Регистриран: 24.02.2014
Добър ветеринарен лекар в София
    #3378772 - 01.12.2016 08:26

Здравейте,

от близо година моето куче има здравословен проблем. Обиколихме доста от клиниките в София, лекувахме се поразличен начин, но ефект почти нямаше. Преди около месец забелязах, че в съседния блок са отворили ветеринарен кабинет . Реших да мина да взема храна за кучето, че ми е удобно и се заговорих с лекарката за проблема на моето куче. Тя каза своето мнение, но за сме сигурни заведох Бари да го прегледа. Направиха му и изследвания(имат си собствена лаборатория) и ни предписаха лекарства и диета. Мога да кажа, че месец по-късно има ефект от лечението, който до сега никой не беше постигал. Надявам се Бари да се оправи - д-р Касабова каза че трябва да мине време и да сме упорити. Мисля, че Бари вече си намери личен лекар

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
grundy
новак

Регистриран: 10.11.2016
Re: Добър ветеринарен лекар в София
    #3378787 - 01.12.2016 13:11 [Re: Nataly]

Чудесно е, че сте намерили точния лекар за вашето кученце! Дано всичко му бъде наред!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 584

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.019 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.