ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
РоШаВаТа ГаРгА
ентусиаст необуздан

Регистриран: 22.03.2006
От: Големото гнездо
Re: Добри ветеринарни клиники в София. Добри специалисти.
    #2601911 - 03.04.2010 12:31 [Re: Elle*]

Интересувам се от Ваши препоръки за лекар, ветеринарен. Изчетох темата. Н амоята писнака откриха тумори "злокачествени", както ми съобщи доктора!!! И по телефона ме навива за химеотерапия. И вече идва диелмата - къде? Оперирах ами котанката на 21.04.2010 в АНИМО. Много трудно излезе от упойка. Но за мен тези момчета и момичета там са основно да ни съборат паричките. Както и докторчетата в 101 любимци (Овча купел). МОЛЯ за помощ! Имал ли е накой подобен проблем с писанката и как е намерил изход?

--------------------
“Не, на този смешен свят не бива да му се отдава почитта да бъде приеман сериозно!”

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
КокеркатаМодератор
кучкарка

Регистриран: 29.11.2004
От: София
    #2603275 - 06.04.2010 14:47 [Re: РоШаВаТа ГаРгА]

А защо не сте доволни от двете клиники? Какво не ви е харесало в екипа, лечението, диагнозите?
Няма идеална клиника. За нито една клиника не може да се каже, ето тези разбират от всичко, нито едно животно не е умряло при тях.
За всяка клиника може да се намери човек, недоволен от изхода на заболяването на животното си и под натиска на емоции да напише, че не е доволен и че елакрите са некадърни. В повечето случаи това не е вярно, а обвиненията са безпочвени, направени под влиаяние на мъка или понеже собствениак не е лекар не е разбрал диагнозата и начина на лечение.
Препоръката за клиники винаги е нож с две остриета.
Но аз обикновено препоръчвам големи клиники,в които работи повече от един лекар и имат поне някаква апаратура.
Такива са ДОбро хрумване, Ита вет, Свети Антим, Син кръст, Доверие.
Можете да поискате от всяка второ мнение на лекар, след предоставени нему изследвания, снимки, резултати и при събиране на две еднакви мнения да приложите предложеното лечение.
Отсега обаче казвам, че рак, при котки, никога не се излекува напълно, често лечението е тежко, ако е злокачествено образованието фаталния изход само се забавя във времето. Ако е доброкачествено се печелят няколко годинки в добрия случай, докато не се появи пак. Затова за съжаление трябва да ви предупредя да не очаквате чудеса от който и да е лекар.
Успех в лекуването все пак и дано спечелите много годинки за вашата маца.

--------------------
Животните са По-добрите приятели на човека!!!

РоШаВаТа ГаРгА
ентусиаст необуздан

Регистриран: 22.03.2006
От: Големото гнездо
    #2603301 - 06.04.2010 15:39 [Re: Кокерката]

Благодаря за отговора!!! Права сте и не оспорвам мнението Ви. Подразни ме отношението на лекарите, на някои от лакарите. Млади момчета и момичета са, искат да се наложат - прекрасно е. Но се разминават в мненията си, а това винаги се вижда, особено от изтръпналия стопанин на животинката. И ние стигнахем да извода за големите клиники.
Благодаря още веднъж за отговора Ви!

--------------------
“Не, на този смешен свят не бива да му се отдава почитта да бъде приеман сериозно!”

КокеркатаМодератор
кучкарка

Регистриран: 29.11.2004
От: София
    #2603311 - 06.04.2010 15:51 [Re: РоШаВаТа ГаРгА]

Съжалявам, че само с това мога да помогна.
Надявам се да имате успехи в лечението, която и клиника да изберете.

--------------------
Животните са По-добрите приятели на човека!!!

kote 26
неориентиран

Регистриран: 05.10.2010
    #2702292 - 05.10.2010 18:53 [Re: Elle*]

Препоръчвам кабинета на д-р Георги Узунов в квартал Банишора на ул.кавала 40 Б.Работи със съпругата си,която също е ветеринар.Освен че,са добри специалисти,са изключително внимателни и отзивчиви.И мога да добавя нещо,което не е маловажно-интервенциите и манипулациите не са скъпи на фона на другите кабинети и клиники,които съм посещавала.Няма да сбъркате ако изберете тях.Гласувам с четири лапи!!!!!

Мария Петрова
неориентиран

Регистриран: 14.12.2016
    #3380770 - 14.12.2016 22:39 [Re: Elle*]

Привет.Искам да препоръчам Д-р Атанасова и Д-р Станоев от Ветеринарна клиника "Свети Серафим".Те установиха,че кучето ми беше изяло една гумена топка.Оперираха го и мойто съкровище се възстанови много бързо.Определено съм с две ръце за тях!

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 23873

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.168 seconds in which 0.155 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.