ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Спорт » Други

Страници: 1
Анонимен
Нерегистриран

Post deleted by Nadin
    #3379615 - 07.12.2016 13:46

Редактирано от Nadin (08.12.2016 17:08)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Nydex
неориентиран

Регистриран: 14.12.2016
Re: Airsoft / Softball / StrikeBall
    #3380814 - 15.12.2016 09:35 [Re: ]

Здрасти колега,

Аз имам вече около 30 игри под колана, плюс една по-голяма (с около 250 човека), и след няколко месеца ще ходя в Чехия на прословутия Border War еърсофт евент (около 3000 човека). Мога да ти гарантирам, че еърсофта е едно от най-яките неща, които можеш да играеш. Буквално е като Counter-Strike през повечето време. Дава ти много ясна представа през какво преминават истинските оператори, примерно тези в Бенгази.

Също така искам да отбележа, че еърсофт обществото в България (колкото и да е малко), е изключително сплотено и отзивчиво. 95% от хората в него са приятни, забавни пичове, които никога няма да ти откажат помощ ако са способни да помогнат. Аз лично като започнах да играя първите 6-7 игри нямах почти никаква екипировка. Играл съм с очила, оръжие, жилетка и топчета на някой друг. Никой никога дори не е споменал нещо за пари или връщане на услуга. Като цяло е супер приятно да играеш с хората тук. Наблюдения за еърсофта извън София нямам, но тук мога да гарантирам, че е адски приятно занимание да отпуснеш нервите през уикенда.

Като цяло излиза доста скъпо, екипировката ти може да варира от 500лв до 10,000лв общо, зависи колко си склонен да дадеш. За ремонт/купуване на оръжия/екипировка силно препоръчвам Виктор Николов - Шутъра. Магазина му е Sotis. Ако искаш заповядай във фейсбук групата ни - Airsoft Sofia. Можеш също да се присъединиш към купувам-продавам групата за еърсофт неща - Еърсофт Секънд Хенд България.

Заповядай да се позабавляваме.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 622

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.014 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.