ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Окултизъм и Мистика

Страници: 1
willma
неориентиран

Регистриран: 19.01.2017
Дух вкъщи
    #3385707 - 19.01.2017 13:27

Здравейте!
Не зная дали тук е подходящото място да публикувам тази тема, но се залутах в интернет пространството с надеждата да споделя, без да ме помислят за луда, и да получа помощ. Живея сама в едно жилище, което не е мое, вече повече от година. В края на 2015 г. започнах да имам усещането, че има нечие чуждо присъствие, сякаш някой ме наблюдава. Но това продължи само няколко дни и след време дори забравих за случката. За празниците бях в друг град. Като се върнах в жилището, първата нощ преживях сънна парализа. Имаше някой, не беше земен човек, беше много странен, не можах да видя лице или някакви подробности. Седеше до леглото ми, а аз умирах от страх. Когато излязох от парализата, се появи натрапчиво усещане за чуждо присъствие. От тогава всеки ден, всяка вечер го усещам. Преди съм си живяла сама и нищо не ме е притеснявало, но сега усещам, че тук има някой. Вечер понякога се чува шумолене откъм кухнята. Снощи, докато се къпех, чух някой да отваря една от вратите на другите стаи.След като си легнах, исках да проверя нещо в интернет и ползвах телефона, защото ми беше по-удобно. Усетих нещо студено върху ръцете си, сякаш някой ми държеше пръстите и сякаш някой седеше до леглото ми. Влизам в апартамента и усещам, че някой е там. Първата ми мисъл беше да викна свещеник да освети дома. Но не знам всъщност какво да правя. Никога не съм си и помисляла, че ще ми се случи нещо подобно. Ако споделя на близките ми, ще ме помислят за пълна откачалка. Много ме е страх. Имам един много близък починал, но той по никакъв начин не е обвързан с това жилище. Става дума за единия ми дядо, но смятам, че ако беше той, нямаше да изпитвам този панически страх. Моля ви, помогнете ми!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Светозар*
звездоброец-езотерик

Регистриран: 29.01.2003
От: София
Re: Дух вкъщи
    #3385818 - 20.01.2017 07:49 [Re: willma]

Здравей,
Има разни злонамерени астрални същества, които се забавляват, като плашат земните хора. Ако човек не им обръща внимание, те губят интерес и престават да го тормозят. Възможно е също този "дух" да е свързан по някакъв начин с жилището и да иска да го напусне, но не може самостоятелно, затова търси помощ, макар и да не го прави правилно.

--------------------
Езотеричен, поетичен,
хумористичен, прозаичен -
такъв е моят семпъл сайт,
където срещам ви със "Hi!".
http://vilea22.free.bg

willma
неориентиран

#3386064 - 20.01.2017 23:58 [Re: willma]

По принцип съм много чувствителен човек с лабилна психика и нещо подобно ме изкарва извън равновесие. Спомням си, че като бях малка, живеехме в къщата при едните ми баба и дядо и през един определен период се чуваха блъскащи се врати и други подобни , без да има никой вътре в къщата. Само че дядо ми и майка ми не ги чуваха. Чувахме го само баба ми, баща ми и аз, макар че бях малка и не говореха с мен за това. Нищо не са правили , нито показваха да ги е страх или да ги смущава. Изчезна от само себе си. Сега обаче не знам какво да правя. Както казах, мислех си да викна свещеник да освети жилището. Това вариант ли е? Понякога го усещам толкова силно, че знам точно къде е. Как да разбера какво е? Ако е дух , как да му помогна? Защо го е нямало досега ? Толкова съм объркана!

Светозар*
звездоброец-езотерик

Регистриран: 29.01.2003
От: София
    #3386118 - 21.01.2017 09:14 [Re: willma]

Какво точно се случва е въпрос за екстрасенс, аз не мога да преценя. А свещеник може и да помогне.

--------------------
Езотеричен, поетичен,
хумористичен, прозаичен -
такъв е моят семпъл сайт,
където срещам ви със "Hi!".
http://vilea22.free.bg

willma
неориентиран

#3386139 - 21.01.2017 13:02 [Re: willma]

Значи ще се обърна за помощ към свещеник. Благодаря много за отговорите!

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  marinkoff, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 348

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.015 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.