ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Живот в САЩ

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Ян Бибиян™©
вагабонтин

Регистриран: 15.05.2004
Re: Въпроси от нелегален имигрант
    #3391342 - 22.02.2017 21:11 [Re: rabbit_is_great]

Ми нормално е на 24 да не ти пука, особено ако нямаш ни дете ни котЕ . Като са те напъдили от една, ще си намериш друга работа и готово.

Еххеееехх , аз на 24 като бях изобщо не ми пукаше пък, можех да спя по сокаците и да сера из градинките ... само да не вали

--------------------
Лоша ракия и хубава мотика НЯМА

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
sdimov
рекордьор

Регистриран: 18.04.2013
От: Wilmington,NC
    #3391347 - 22.02.2017 21:33 [Re: Ян Бибиян™©]

Двете да, третата не - гръцка, но процеса си беше лежерен и спокоен. Въпросите почти едни и същи. Сега като се сетя, като бях ученик работех през лятото в на леля ми фирмата и тя правеше интервютата в едно сипатично ресторантче наблизо до офиса. По-лежерна обстановка от това здраве му кажи.

_Viktoria
огорчена
**

Регистриран: 21.08.2016
От: Indiana
    #3391359 - 22.02.2017 23:21 [Re: Ян Бибиян™©]

Цитат:

Цитат:

Еми не е преувеличено,всички длъжности и позици за които се пускат обяви по сайтове и във вестници имат телефон за контакт.

Къде това , обявите за чистачи ли ?

Ами щом такъв въпрос задаваш явно нямаш никакъв опит със многократно намиране на работа и хвалбите че навсякъде искали да те наeмaт са си обикновенни лъжи.За всички видове не квалифицирана работа има обяви включително и за работа в офис.

А за чистачите понеже виждам че съвсем хал хабер си нямаш нито, обяви има нито с резюмета се кандидатства, няма бизнес или голяма компания които си играе да наема чистачи, всички компани сключват договори с фирми които да им осигорият необходимия брой хора, които обикновенно са или субконтрактори или селф имплой.

Тъйкато това не е компютъджйска работа дори и най закъсалите неискат да стават чистачи което значи че ако примерно Крогер тръгне да си играе по единично в всеки магазин да търси хора рискува половината му магазини да останат без чистачи.Дори и хаус клининга е през фирми.

_Viktoria
огорчена
**

#3391361 - 22.02.2017 23:28 [Re: sineo4ka]

Цитат:

Много ми е забавно да те чета, понеже знам, че пишеш пълни глупости...

А може да ти се струват пълни глупости, защото на теб не ти достига където трябва, за да разбереш смисъла на това което казвам!

_Viktoria
огорчена
**

#3391364 - 22.02.2017 23:47 [Re: zlatiyor]

Цитат:

С две ръце подкрепям предложенията на Бибияна. Още първата седмица като отидох в университета и се записах за консултация в кариерния център, за да пооправим резюмето. Не става въпрос само за знаене на английски, защото това не е проблем, става въпрос да се направи резюме, което ще изпъкне когато се преглежда от рекрутъри.

ОK дай пример със себе си кандидатстваш в много голяма компания headquarter of Microsoft ,Pepsi,Тarget позицията е за секретарка в офиса да слага кламери,да подрежда папки и да наглежда ксерокса.Няма изисквания за образование или специални умения.Какво правиш?

sineo4ka

Регистриран: 06.07.2009
От: Suburban
    #3391377 - 23.02.2017 02:44 [Re: _Viktoria]

Може, ама е малко вероятно. Имам си от всичко по много.

--------------------
No one heals himself by wounding another - St Ambrose

Ян Бибиян™©
вагабонтин

Регистриран: 15.05.2004
    #3391385 - 23.02.2017 05:48 [Re: _Viktoria]

Цитат:

Ами щом такъв въпрос задаваш явно нямаш никакъв опит със многократно намиране на работа и хвалбите че навсякъде искали да те наeмaт са си обикновенни лъжи.За всички видове не квалифицирана работа има обяви включително и за работа в офис.

Еееее признавам си без бой , тук ме хванА и цЯлия се изчервих

Нямам почти никакър опит с търсене на неквалифицирана работа

Цитат:

А за чистачите понеже виждам че съвсем хал хабер си нямаш нито, обяви има нито с резюмета се кандидатства, няма бизнес или голяма компания които си играе да наема чистачи, всички компани сключват договори с фирми които да им осигорият необходимия брой хора, които обикновенно са или субконтрактори или селф имплой.

А тези фирми, наетите да осигурят необходимият брой хора, те как си ги набират ?

Чистач субконтрактор или селф емплоед за пръв път чувам ( не говорим за мексиканки и хондураски тук ) ?

--------------------
Лоша ракия и хубава мотика НЯМА

_Viktoria
огорчена
**

#3391386 - 23.02.2017 06:03 [Re: Ян Бибиян™©]

Да забелязах че за много неща в Америка за първи път чуваш.За чистаческите бизнеси няма да те образовам не ми е цел в живота,ако толкова ти трябва заинтересувайсе.

violin
старо куче

Регистриран: 08.06.2009
От: San Jose, CA
    #3391393 - 23.02.2017 11:06 [Re: _Viktoria]

Не става въпрос за дисркиминация, а за връзкарство. Не знам защо дори пускат обяви за работа, като повечето фирми наемат хора чрез препоръки. Сега чак пък да ти дадът униформа и да чакаш дали ще те викнат, това ми е трудно да повярвам. Казали са ти, че много са те харесали и после се правят на луди? Въобще - какви са тея фирми в които си подавал?

Reks
Evil Guild Member

Регистриран: 04.06.2004
От: Pergamum, the satan's place
    #3391406 - 23.02.2017 14:15 [Re: violin]

Виолине, жив ли си бе ? Какви са тия страхотии, дето пишат из новините че стаеат около теб. Отнесе ви тоя потоп ей .

--------------------
Some people are just evil - that's their nature

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
1 регистрирани и 5 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, Hard Rock fan, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 7415

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.02 seconds in which 0.012 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.