ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Екология и Околна среда

Страници: 1
Polia
неориентиран

Регистриран: 03.02.2017
Електромагнитни излъчвания
    #3388460 - 03.02.2017 20:38

Здравейте
Бих искала да повдигна темата за електромагнитното замърсяване и здравето на хората. За съжаление се сблъсках с този проблем и от личен опит мога да кажа, че никак не е лесно да се живее с чувствителност към електромагнитните излъчвания.
Всичко започна преди малко повече от пет години с постоянно главоболие, отпадналост, умора, световъртеж, сърцебиене и още и още... Най-лошото обаче остава главоболието, което понякога става непоносимо. Трябва да уточня, че живея във Франция. Обиколих доста болници, доктори, професори и специалисти. Напрвиха ми безброй изследвания с всевъзможни апарати. Взеха ми проби от където се сетиха, някой доста болезнени. И... нищо. След като не откриха никакви физически или химически отклонения, решиха че проблема ми е на нервна почва. Невролози, психолози... прегледи, сеанси, хипнози... Нищо. Списъка с медикаментите, които изпробваха на мен е доста дълъг, но и те не дадоха резултат. При последния ми престой в болница и след поредната изгубена надежда, един от стажантите дойде при мен след визитация и ме попита, дали случайно не съм опитвала за се изолирам някъде далеч от града, където няма обхват на телефона, wi-fi и подобни излъчвания??? Ееее, сигурно се сещате какъв беше резултата??? В момента в който се качих достатъчно високо в планината, всичко изчезна... разплаках се... Бях забравила какво е усещането, по-точно неусещането на нищо. Вървях с часове, имах сила да литна... Останахме да спим на палатка, нямаше никаква болка дори за секунда.
В крайна сметка, всички мъки които изживах за предишните четири години бяха напразни. Свързах се с единствения професор, който се занимава с този проблем тук и разбира се часът който ми дадоха беше за след една година и два месеца. Преди две седмици бях при него, прегледа трая два часа. Изпрати ме на още изследвания и сега чакам резултатите и следващото ми посещение. В момента съм със защитно облекло. Откакто го нося имам подобрение, дори има моменти без болка, но за съжаление не са за дълго. Все още имам кризисни моменти, но са много по-рядко и по-леки. Надявам се да има и друго решение, ако не ще трябва да се изолирам някъде... В най-скоро време се прибирам в България и ще заживея на село. Опитах се да намеря подобни случай в български сайтове, но не успях. Тук във Франция има доста хора с подобни проблеми, запознах се с няколко пред кабинета. При всеки проблема е различен, но причината е еднаква. Разказаха ми, че имат сайтове и асоциации където обменят информация и си помагат. Дори се борят да го узаконят като нова болест.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
liubo_iotoffМодератор
McAroff

Регистриран: 25.10.2005
От: явлен
Re: Електромагнитни излъчвания
    #3388800 - 06.02.2017 20:44 [Re: Polia]

кво да се прави - електромагнитна цивилизация...
гледам, че си нова - надявам се да си погледнала правилата

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  liubo_iotoff 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 163

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.017 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.