ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Медицина

Страници: 1
Niko93
новак

Регистриран: 25.04.2015
Ракът-Тихия сериен убиец
    #3388743 - 06.02.2017 10:59

Отварям темата за да може всеки да сподели за тази болест която напада не само болни, а руши и животите на семейните кръгове и приятелите..... При мен проблема е, че чинка ми е диагностицирана наскоро с рак на матката (преди около 2мес.и го откриха, преживя жестока операция, като беше"изчистена"там долу от всичко засегнато, преди месец започна и лъчетерапия, но не и се дават големи шансове). Всичко е започнало с болки в областта на малкия таз и бъбреците, тя иначе си водеше нормален живот, но сега не е,спазва нещо като вегетариански режим, на лечение е, но не се е залежавала.... Лекарите и дават 2-3год.,максимум оставащ живот, а братовчед ми постоянно и го скъсява с глупостите и дивотиите, които прави. Чичо ми е на прага на лудостта (пие лекарства, защото понякога акъла му бяга,присеща за едно, забравя го после върши друго или първото)... Направо не ми се мисли, като се сетя, че чинка ми гасне, опора сме им само нашето семейство, моите баба и дядо и братовчедката, която винаги гледа, когато има време да е до нея...

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 19 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova, Dr.G 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 147

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.049 seconds in which 0.031 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.