ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Живот в САЩ

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
fireice
овчар

Регистриран: 07.02.2017
Re: Amazon Prime
    #3390241 - 16.02.2017 20:37 [Re: BecauseRaceCar]

Цитат:

Чикаго не, Хюстън, Далас са най-добрите примери за огромни села, да

за далас не знам, но ти гарантирам, че в хюстън се случват много неща... може би повече от колкото в чикаго (ако не броиме целогодишния ловен сезон дето се вихри в чи-таун). единствената разлика, че баш в чикаго можеш да се оправиш пеша и с градския транспорт докато в хюстън си трябва кола за да ходиш на хепънингс

така че- пак те питам- какъв е за тебе критерия за село и град? къде си опънал най-много мадами ли? щото само така си мисля, че киев е по-напред от хюстън...

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Ян Бибиян™©
вагабонтин

Регистриран: 15.05.2004
    #3390247 - 16.02.2017 21:03 [Re: fireice]

Аз продължавам да твърдя че бурчеда БРС е типичния представител на " столичани в повече " !

Иначе, не виждам как някой може да нарече града на НАСА , градът където са събрани едни от най умните хора на планетата използващи и правейки най новите технологии на тая планета - село

--------------------
Лоша ракия и хубава мотика НЯМА

rabbit_is_great
millionaire
**

Регистриран: 11.08.2016
    #3390250 - 16.02.2017 21:33 [Re: fireice]

Цитат:

Цитат:

Чикаго не, Хюстън, Далас са най-добрите примери за огромни села, да

за далас не знам, но ти гарантирам, че в хюстън се случват много неща... може би повече от колкото в чикаго (ако не броиме целогодишния ловен сезон дето се вихри в чи-таун). единствената разлика, че баш в чикаго можеш да се оправиш пеша и с градския транспорт докато в хюстън си трябва кола за да ходиш на хепънингс

така че- пак те питам- какъв е за тебе критерия за село и град? къде си опънал най-много мадами ли? щото само така си мисля, че киев е по-напред от хюстън...

аххахахах Аз си признавам предпочитам Киев...пред който и да било друг град...само дето незнам ако и кажа, че искам от там да работя дистанционно 6 месеца в годината жената няма да ме изхвърли.

Ян Бибиян™©
вагабонтин

Регистриран: 15.05.2004
    #3390253 - 16.02.2017 21:54 [Re: rabbit_is_great]

Какво интересно освен евтините украинки има в Киев ?

--------------------
Лоша ракия и хубава мотика НЯМА

BecauseRaceCar
Competent man
**

Регистриран: 25.05.2010
От: SoCal
    #3390934 - 20.02.2017 20:55 [Re: Ян Бибиян™©]

Цитат:

Аз продължавам да твърдя че бурчеда БРС е типичния представител на " столичани в повече " !

Иначе, не виждам как някой може да нарече града на НАСА , градът където са събрани едни от най умните хора на планетата използващи и правейки най новите технологии на тая планета - село

Не съм бил в Киев или Минск, Букурещ е ок.

А това с града на НАСА и умните хора, по никакъв начин не прави един град не-село. Познавам много от тия най-умни хора и не мисля, че те са мерило. Отделно, голяма час от най-умните хора живеят и около Ричланд, ВА, Ноксвил, ТН, Дейтън, ОХ, Лос Аламос, НМ... все световни центрове на културата...

Тексас, с изключение на Остин, е чудесната дефиниция за голямо село. Остин е супер, но пък е много малко, та да го наречем село от градски тип

Кукера©
борец на капитализма

Регистриран: 21.05.2005
От: Шихагоу
    #3392699 - 03.03.2017 04:39 [Re: Ян Бибиян™©]

Малко цифри за Бей Ерията:

http://www.businessinsider.com/twitter-e...campaign=buffer

--------------------
“It is better to regret something you have done, than to regret something you haven't done.” - Orbital “Satan”

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)

Допълнителна информация
2 регистрирани и 37 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, Hard Rock fan, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 4730

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.